Posłanka Hartwich powiedziała, co myśli w temacie imigrantów, którzy oczekują na polsko-białoruskiej granicy. Parlamentarzystka uznała, że należy ich koniecznie wpuścić do Polski nawet bez sprawdzania tożsamości.

Swój pomysł zaprezentowała w mediach społecznościowych i zaapelowała do rządzących. Hartwich podkreśliła, by ci wpuścili „tych ludzi” na terytorium naszego kraju, a ich tożsamość ustali się dopiero po czasie.

— Wpuśćcie w końcu tych ludzi do Polski! Kim są, ustali się później! Od czego macie służby? — napisała posłanka Hartwich na Twitterze.

Jej wpis wywołał burzliwą reakcję internautów.

— Znasz zasady przekraczania granicy STREFY SCHENGEN ? (mam nadzieję, że pomogłem) — czytamy.

— Pani Poseł koniecznie powinna się wypowiedzieć w sprawie piwa ocalonego przez Niemców. No i jeszcze czekamy na poselską interpelację w tej sprawie — dodał inny użytkownik.

— Szanowna Pani Poseł. Jutro o 6:00 w Pani domu pojawi się sześciu mężczyzn. Proszę ich wpuścić. Proszę nie pytać o tożsamość. Zostaną u Pani na trochę. Jakoś to będzie. Do zobaczenia — padł inny komentarz.

— Ja chcę jechać do Szwajcarii. Tam dostać socjal, mieszkanko i opiekę medyczną. Zabieram ze sobą tylko telefon, a ty Iwona dzwoń tam do nich, żeby mi to wszystko załatwić — napisał kolejny internauta.

Zobacz również: Angela Merkel po raz ostatni odwiedziła Moskwę. Dostała kwiaty od Putina [WIDEO]

Przeczytaj również:  Nie żyje Leonard Pietraszak. Znany aktor miał 86 lat

Zobacz również: Schwarzenegger nawołuje do szczepień: „Pieprzcie swoją wolność”. Firma od razu zerwała z nim kontrakt [WIDEO]

źródło: wpolityce.pl

(Visited 646 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj