propolski.pl: Owsiak zaatakował prezydenta Dudę

Skandaliczne słowa Jurka Owsiaka. Lider WOŚP obraził beneficjentów Polskiego Ładu

Jerzy Owsiak ponownie przypomniał o sobie w mediach. Tym razem lider WOŚP uderzył w beneficjentów Polskiego/Nowego Ładu nazywając ich „nierobami” i uskarżając się przy okazji na własną sytuację.

Zbliża się kolejny finał jubileuszowy WOŚP, w ramach którego zbierane są środki na zakup sprzętu i podniesienie standardów diagnostyki oraz leczenia wzroku u najmłodszych. Akcja ta jest z pewnością zaszczytna, jednak sam szef fundacji nie zachęca do angażowania się w nią.

W rozmowie z Onetem obraził część Polaków, wypowiadając się na temat Polskiego Ładu, na którym miał sam stracić.

– Czuję się ograbiony. Nie wiem, co komu zrobiłem, że tak mi wyrwano te pieniądze. Moja księgowa policzyła, że będę miał 1,1 tys. zł mniej pensji, z mojego wynagrodzenia. Nie wiem, dlaczego, bo nikomu nic nie zrobiłem. I pracuję uczciwie – mówił Jurek Owsiak.

– Mam wrażenie, że swoją ostatnią pensję będzie oddawał tym, którym nie chce się pracować i liczą na to, że dostaną znowu jakieś pieniądze od państwa. Nie zgadzam się na to i boli mnie to – dodał rozczarowany szef WOŚP.

Zobacz również: Sławomir Mentzen nie szczędził krytyki pod adresem posła PiS: „To pomysł z zakładu psychiatrycznego” [WIDEO]

Zobacz również: Krzysztof Skiba opublikował mocny wpis na Facebooku. „Zaraz będzie wojna”

źródło: TVP Info, propolski.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these