propolski.pl: Krzysztof Skiba opublikował mocny wpis

Krzysztof Skiba opublikował mocny wpis na Facebooku. „Zaraz będzie wojna”

Krzysztof Skiba, lider zespołu „Big Cyc” opublikował zdecydowany post na Facebooku, nadając mu nietypowy tytuł „Zaraz będzie wojna”.

Piosenkarz chętnie korzysta z mediów społecznościowych i regularnie publikuje swoje wpisy, które cieszą się dużą popularnością.

Tym razem zamieścił wpis nawiązujący do napięć na ukraińsko-rosyjskiej granicy. Nie jest tajemnicą, że Putin zgromadził tam wiele wojsk, a według przewidywań ekspertów groźba wojny stała się jeszcze bardziej realna.

– Amerykanie już wycofują dyplomatów z Ukrainy, a Niemcy wysyłają Ukraińcom hełmy. Ukraińcy kpią, że następnym razem dostaną poduszki. Nikt z Zachodu nie będzie ginął ani za Ukrainę, ani za Polskę. Putin zje to, co kiedyś należało do Związku Radzieckiego, bo taka jest natura potwora. Skorpiony już tak mają. Ekipa Putina tyle nakradła, że musi wywołać wojnę dla odwrócenia uwagi. Dawniej była Czeczenia, potem Krym, a teraz cała Ukraina. Łukaszenka pomoże – pisał artysta.

– Przypomina się „Warszawianka” Wyspiańskiego. My też zamiast broni i realnej pomocy, dostaniemy wzruszającą piosenkę od Amerykanów. Bidenowi wojna się nie opłaca, bo ma na głowie ekonomiczny konflikt z Chinami i pogrobowców Trumpa – kontynuował muzyk.

Poniżej dalsza część jego wpisu.

– Z Afganistanu się wycofał i talibowie pożarli kraj w dwa tygodnie. Jak teraz Rosja zje Ukrainę, to Polska będzie następna. Zaraz będzie wojna, więc nie róbcie zbyt odległych planów. A teraz na moment zamknijcie oczy i wyobraźcie sobie, że to całe żelastwo wojenne przekracza granice Polski, a bronią nas tacy geniusze jak Antoni, który nigdy nie był w wojsku, zerwał kontrakt na Caracale, Polska zapłaciła francuskiej firmie milionowe odszkodowania, a polska armia nadal nie ma helikopterów i jest obrotna jak mucha klepnięta packą – czytamy.

Zobacz również: Tomasz Kammel zaliczył wpadkę: „Najszczerzej przepraszam wszystkie moje panie od matematyki”

Zobacz również: O. Rydzyk: „Sprawa pandemii bardzo kłóci nas Polaków. Dajmy argument prawdy”

ZARAZ BĘDZIE WOJNA Lato 1939 roku było bardzo upalne. Na zdjęciach z sierpnia widzimy uśmiechniętych ludzi. Na jednym…

Opublikowany przez Krzysztofa Skibę Piątek, 28 stycznia 2022

źródło: Facebook.com

About the Author

One thought on “Krzysztof Skiba opublikował mocny wpis na Facebooku. „Zaraz będzie wojna”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these