propolski.pl: Skandaliczna ekspozycja w centrum Poznania: "Mamy rząd w dup*e, nie w pi*dzie" [FOTO]

Skandaliczna ekspozycja w centrum Poznania: „Mamy rząd w dup*e, nie w pi*dzie” [FOTO]

Partia rządząca coraz częściej spotyka się z nadmierną krytyką i potępieniem. Protesty i liczne ataki nasiliły się szczególnie po publikacji wyroku TK z 22 października, kiedy na ulice zaczęły wychodzić zbuntowane tłumy Polaków. Działacze Strajku Kobiet oraz liczne aktywistki nie zamierzają ustąpić i prezentują swoje postulaty tam, gdzie jest to możliwe.

W centrum Poznania fundacja „Barak kultury” wystawiła szokujące plakaty z wulgarnymi hasłami. Zdjęcia opublikował na Twitterze red. Wojciech Wybranowski, zostawiając komentarz w tej sprawie:

— Kartonowa ekspozycja lewackiej fundacji w ścisłym, turystycznym centrum Poznania. Miasto coraz bardziej przypomina brudny squot — napisał Wybranowski.

Zobacz również: Hit! Wpadka Borysa Budki na spotkaniu z internautami: „Zapomniałem, że tutaj nie mam Twittera…” [WIDEO]

Jaki wulgarny przekaz znalazł się na kartonach? — „Wypie**alać jak wale kryształ”, „Radykalne dz*wki wara od p*pki,” Mamy rząd w pi*dzie, a nie w d*pie” — czytamy.

Zobacz również: 116-letnia zakonnica pokonała koronawirusa. To najstarsza osoba w Europie

Fundacja „Barak kultury” również pochwaliła się swoją ekspozycją i napisała: — Cały czas zbieramy hasła i transparenty! Dodatkowo można u nas odbierać strajkowe wlepki od Strajk Kobiet Poznań.

Cały czas zbieramy hasła i transparenty! Dodatkowo można u nas odbierać strajkowe wlepki od Strajk Kobiet Poznań ⚡ #tojestwojna #strajkkobiet #poznan #barakkultury #wystawa #gallery

Opublikowany przez Barak Kultury Wtorek, 2 lutego 2021

Źródło: tysol.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these