Były przewodniczący Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna pochwalił się w mediach społecznościowych swoją aktywnością sportową. Fotografia stała się obiektem komentarzy wśród internautów.

Grzegorz Schetyna związany był ze sportem już przed rozpoczęciem swojej kariery politycznej. Do 2006 roku był właścicielem koszykarskiego klubu Śląsk Wrocław. Zespół za czasów rządów Schetyny wywalczył sześć tytułów mistrza Polski. Zawodnicy pod jego okiem awansowali nawet do Euroligi.

 Sport jest moją miłością i wciąż czuję ogromne emocje związane z tą sferą życia, ale ważna jest też kwestia pokoleniowa. Teraz potrzeba młodych ludzi, którzy będą łaknąć tego, co nowe. Aby wrócić do sportu, musiałbym pójść na emeryturę polityczną. Nie wykluczam wspierania innych, ale bezpośrednie decydowanie o życiu klubu nie wchodzi w grę mówił w 2020 roku w rozmowie z serwisem Sportowe Fakty Wirtualnej Polski.

W środę trzeciego marca były lider PO pochwalił się porannym bieganiem:

7.45. Poranny trening zaliczony w pięknym otoczeniu Łazienek i w miłym towarzystwie napisał na Twitterze, udostępniając fanom i wyborcom fotografię wiewiórek oraz autoportret wykonany w Łazienkach Królewskich w Warszawie. 

Selfie opublikowane przez polityka nie umknęło uwadze użytkownikom mediów społecznościowych:

Przeczytaj również:  Witold Pilecki i Siostra Izabela. Dwa przykłady niezłomności charakteru na kartach dwóch książek

Hahahaha, ale nad selfiakami to musisz jeszcze popracować odniosła się do zdjęcia była dziennikarka TVN Biznes i Świat Karolina Hytrek-Prosiecka.

Nie do poznania pan poseł żartuje internauta.

I tak selfie najlepsze dodaje od siebie szef portalu tvp.info Samuel Pereira.

Przeczytaj również: Korwin-Mikke zasnął podczas przemówienia premiera Mateusza Morawieckiego. Oto, co robił Budka

Przeczytaj również: Hit Internetu. Joanna Mucha chciała podlizać się Hołowni, ale wyszło niezręcznie: „Więc jak jest wykształcony?”

Źródło: Do Rzeczy

(Visited 1 141 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj