Z raportu Urzędu Komunikacji Elektronicznej (UKE) wynika, że w minionym roku sieć Play utraciła nawet 133 tys. numerów. W wyniku tego znalazła się na najgorszej pozycji wśród wszystkich operatorów branży telekomunikacyjnej.

Jeszcze do niedawna gwiazdą sieci Play była aktorka Barbara Kurdej-Szatan, która w wyjątkowo ostrych słowach zaatakowała Straż Graniczną pilnującą porządku na granicy polsko-białoruskiej.

– Jak wynika z raportu Urzędu Komunikacji Elektronicznej, sieć komórkowa Play straciła w 2021 roku ponad 133 tys. numerów – najwięcej z wszystkich komórkowych telekomów – poinformował portal tvp.info.

Niektórzy sugerują, że na tak zły wynik mogło mieć wpływ zachowanie celebrytki, która była niegdyś twarzą marki.

W listopadzie gwiazda opublikowała w mediach społecznościowych post, w którym zaatakowała wojsko i Straż Graniczną nazywając ich „mordercami” oraz „maszynami bez serca”. Szerzej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Słowa Kurdej-Szatan cytowały nawet białoruskie media. Sama aktorka usiłowała przepraszać i usprawiedliwiać się ze swoich słów, na niewiele jednak się to zdało.

– Szanowni Państwo, odnosząc się do nagłośnionej sprawy mojej emocjonalnej reakcji i ogromnego oburzenia w sprawie sytuacji na granicy z Białorusią, chciałabym jeszcze raz podkreślić, że moje słowa dotyczyły konkretnej sytuacji przedstawionej na nagraniu. W swojej wypowiedzi, za której wulgarne słownictwo przeprosiłam, odniosłam się krytycznie wyłącznie do tego, co zobaczyłam wówczas na filmiku opublikowanym w sieci. Chciałabym podkreślić z całą mocą, że szanuję ciężką pracę wszystkich służb mundurowych i doceniam ich wysiłki, żeby zapewnić nam bezpieczeństwo. Przepraszam przedstawicieli Straży Granicznej, których mogły urazić moje słowa wypowiedziane zbyt szybko i w emocjach – pisała Barbara Kurdej-Szatan na Instagramie.

Zobacz również: Andrzej Duda wyjechał na narty. Opowiedział o zakażeniu koronawirusem i rozbawił publiczność [WIDEO]

Zobacz również: Roman Kluska nie ma wątpliwości: Nadchodzi inflacyjny armagedon! To atak na klasę średnią [WIDEO]

źródło: UKE.gov.pl, tvp.info, Twitter.com

(Visited 179 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj