Barbara Kurdej-Szatan, o której było w ostatnich tygodniach bardzo głośno, przerwała milczenie i udzieliła wywiadu dla Dużego Formatu”.

Aktorka, którą internauci zdążyli określić „białoruską celebrytką” przyznała, że „To był po prostu wybuch, który najbardziej poranił mnie samą”.

Przypomnijmy, że Barbara Kurdej-Szatan obraziła funkcjonariuszy Straży Granicznej, nazywając ich „mordercami” i „maszynami bez serca”. Swoimi słowami rozpętała prawdziwą burzę, a na nią samą wylała się fala hejtu, którego konsekwencje odczuwa do dzisiaj.

— K****a!!! Co tam się dzieje!!! To jest k***a „straż graniczna”??? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy!!! Jak tak można!!! Mordercy!!!!! Chcecie takiego rządu wciąż??? Który zezwala na takie rzeczy, wręcz rozkazuje tak się zachowywać? — pisała Kurdej-Szatan na Instagramie.

Pomimo tego, że szybko usunęła swój wpis i kilka razy przepraszała, na niewiele się to zdało. Jej sprawą zajęła się prokuratura, a Jacek Kurski zadecydował, że nie będzie więcej pojawiała się w serialu „M jak miłość”.

Barbara Kurdej-Szatan ma również problemy, jeżeli chodzi o promocję jej nowej książki. Przyznała, że prawdopodobnie będzie musiała odsunąć w czasie jej premierę. Szerzej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Przeczytaj również:  Zjednoczeni sprostamy Rosji: Spotkanie Mateusza Morawieckiego z premierem Słowenii w sprawie kryzysu na granicy z Białorusią

— Nie wiadomo, czy cała książka jest już wydrukowana, ale prawdopodobnie tak. Baśka i autorka wywiadu są załamane, że zbiegło się to z aferą. Najchętniej wstrzymałyby się z tą książką, dopisały jakiś rozdział o tej aferze i hejcie za jakiś czas, jak sytuacja się uspokoi. Zarówno wokół niej, jak i na granicy. Jeśli książka ukaże się bez odniesienia do afery, to będzie nieautentyczna i ludzie będą się z aktorki śmiać. Najlepiej w tej sytuacji poczekać, dopisać dodatkowy rozdział i ruszyć z promocją w nowym roku, jak ludzie zapomną. A jeśli już na to za późno, to aktorka i autorka mają problem —  mówił jeden ze specjalistów od wizerunku gwiazd dla serwisu pudelek.pl

Źródło: party.pl, wyborcza.pl, telewizjarepublika.pl

(Visited 2 057 times, 3 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here