propolski.pl: Janda o segregacji sanitarnej

Hit! Janda o segregacji sanitarnej: „Ludzie, którzy nie są zaszczepieni nie powinni móc chodzić do pracy” [WIDEO]

Od kilku miesięcy obserwujemy narastający trend, za którego sprawą coraz więcej aktorów i celebrytów wypowiada się na temat segregacji sanitarnej, obostrzeń i samej pandemii.

Tym razem w rozmowie z dziennikarzami mocnych słów nie szczędziła Krystyna Janda, która jest przerażona obecną sytuacją w Polsce. Gwiazda nie kryła oburzenia, że w naszym kraju do tej pory nie postawiono się antyszczepionkowcom.

Wypowiedź Krystyny Jandy błyskawicznie obiegła sieć i stała się prawdziwym hitem. Koniecznie musisz to zobaczyć!

Aktorka szczególnie ubolewała nad faktem, że w Polsce nie ma pod dostatkiem trzeciej dawki szczepionki. Podkreśliła, że nie zamierza spotykać się z osobami opornymi, które do tej pory nie zadbały o swoje bezpieczeństwo. Dodała, że nie powinni oni mieć możliwości chodzenia do pracy.

– Ale boże, kiedy ona będzie, ponieważ wszyscy moi znajomi w Niemczech i wszyscy moi znajomi we Francji są zaszczepieni trzeci raz już dawno. Nawet w najgorszej jakiejś dziurze niemieckiej, gdzie mieszka moja rodzina, już dawno – na początku lipca – zadzwoniono do nich, żeby przyszli i to i młodzi, i starsi w moim wieku, żeby przyszli się zaszczepić. Są zaszczepieni trzeci raz. Tak, że mówi się, mówi i nie ma tej szczepionki trzeciej – powiedziała z przerażeniem Janda.

– Ale tak jest we Włoszech. Ja wróciłam z Chorwacji, nikt, nawet kelner nie poda karty, jak się nie pokaże w telefonie tego paszportu. Nigdzie nie wejdzie się. Ja widziałam w Austrii, jak wyproszono rodzinę z dwojgiem małych dzieci o drugiej w nocy, bo nie mieli po prostu tych zaświadczeń. Tak jest wszędzie już, tylko nie tutaj. Ja tego nie rozumiem – kontynuowała artystka.

Na tym jednak nie koniec rozważań gwiazdy, która zastanawia się nad sensem współpracy z osobami, które do tej pory nie przyjęły preparatu.

– Ja się zastanawiam czy w ogóle grać spektakle z aktorami, którzy nie są zaszczepieni. Może nie powinno się ich w ogóle grać. Niech oni tu w ogóle nie przychodzą. Ja jestem absolutnie za tym, żeby stworzyć obostrzenia. Ludzie, którzy nie są zaszczepieni, nie powinni móc chodzić do pracy, zwyczajnie. Ja nie chcę się spotykać z ludźmi, którzy są niezaszczepieni – zakończyła.

Zobacz również: Magdalena Środa „przeprasza” Korwin-Mikkego. Przy okazji wbija mu szpilkę

Zobacz również: Raport UKE. Fatalne informacje dla sieci Play. Tak źle jeszcze nie było

źródło: Twitter.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these