Prof. Krzysztof Simon zasłynął w mediach społecznościowych z krytyki osób, które nie kwapiły się do przestrzegania obostrzeń. Został przy tym sam przyłapany na zmianie zdania w kwestii koronawirusa.

Wraz z początkiem pandemii prof. Simon bagatelizował wszystkie okoliczności, uspokajając Polaków, że nie należy się tak bardzo przejmować, ponieważ wirus zwyczajnie przypomina grypę.

Prof. Simon po raz kolejny zabrał głos, tym razem poruszając kwestię przymusu szczepień na COVID-19 dla seniorów. Zdaniem lekarza w takiej presji na osoby starsze nie byłoby nic złego.

Zobacz również: Grzegorz Braun ogłasza przełom w sprawie Jedwabnego. Polacy poznają prawdę? [WIDEO]

— Przecież przymusowe szczepienia są dla dzieci. Przymusowe szczepienia ma każdy Polak, jak jedzie do Gambii, Zambii, Senegalu — tłumaczył uparcie ekspert ds. pandemii.

Zobacz również: Sikorski lepszym liderem niż Budka? Polityk odpowiada: „Oczywiście mile masuje moje znane z wielkości ego…”

Ponadto dodał, że „będzie optował, że jednak ludzi po 65. roku życia trzeba przymusowo zaszczepić”. Po chwili prof. Krzysztof Simon wypowiedział mocno kontrowersyjne słowa: — Nie chcą, to niech umierają na własne żądanie. Trudno się mówi, ale tragedia nas znowu dotknie. Będziemy mieli jesień średniowiecza z kolei — podkreślił w rozmowie dla TVN24.

Źródło: pantarhei24.com

(Visited 647 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Von der Leyen chwali naszych medyków na łamach francuskiej prasy: "Przykłady takiej solidarności to polscy lekarze, którzy jadą do Włoch"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here