Premier Mateusz Morawiecki opublikował list do Polaków, w którym przyznał, że rząd ma nowy pomysł na pandemię i wie, jak ją pokonać.

— Jesteśmy gotowi do odbicia po pandemii i mamy plan jak to zrobić! Polski Ład to szansa na zbudowanie autentycznej klasy średniej. Nie dla wybranych, ale dla jak najszerszej grupy Polaków — stwierdził Mateusz Morawiecki w liście skierowanym do rodaków.

Szef polskiego rządu wspomniał także o Polskim Ładzie, który w jego ocenie bardzo pomoże nam wszystkim. Morawiecki przyznał, że będziemy mogli liczyć na wyższe zarobki i godne emerytury.

— Dziś wreszcie jesteśmy blisko, by te marzenia stały się rzeczywistością — mówił premier.

— Nie zaczęliśmy wczoraj, pracowaliśmy na to ciężko przez ostatnie lata. Nasza gospodarka przetrwała kryzys lepiej, niż większość państw Europy, a bezrobocie należy do najniższych w całej Unii Europejskiej. Teraz możemy iść krok dalej i budować Polski Ład na mocnych fundamentach — kontynuował Mateusz Morawiecki zaznaczając, że głównym celem Polskiego Ładu jest odbudowa potencjału klasy średniej w Polsce, która szczególnie ucierpiała w tym trudnym czasie pandemii.

Przeczytaj również:  Witold Pilecki i Siostra Izabela. Dwa przykłady niezłomności charakteru na kartach dwóch książek

— Dla tych, którzy mieszkają nie tylko w dużych miastach, ale też w Polsce lokalnej — miasteczkach średniej wielkości i wsiach — podsumował szef polskiego rządu.

Zobacz również: Czarzasty przerwał obrady Sejmu. Wszystko z powodu dziecka posłanki PiS

Zobacz również: Tusk odkrył nową teorię na temat PiS: Nie mam wątpliwości, że rządzi nami ekipa płaskoziemców [WIDEO]

źródło: wmeritum.pl

(Visited 259 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj