Wicemarszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty przerwał piątkowe obrady podczas wystąpienia posła PiS Grzegorza Matusiaka. Parlamentarzysta przedstawiał sprawozdanie komisji o projekcie zmian w ustawie o odnawialnych źródłach energii.

— Przeproszę pana na chwileczkę, proszę państwa, halo, halo! — zwrócił się w kierunku posłów Prawa i Sprawiedliwości Czarzasty.

— Te osoby, które chcą opuścić salę, to bardzo serdecznie proszę. Cieszymy się, że jest bardzo fajne niemowlę, bardzo gratulujemy, ale jakbyśmy obejrzeli niemowlę poza salą sejmową, będzie tak samo piękne — zaapelował wicemarszałek Włodzimierz Czarzasty.

Na słowa wicemarszałka Sejmu zareagował jeden z polityków, jednak nie zarejestrowano tego na nagraniach z sejmowych kamer. Wtedy Czarzasty odpowiedział: — Mnie też nie przeszkadzają, po prostu przeszkadzają prowadzić obrady.

Kamery sejmowe ukazały wówczas, jak posłowie PiS opuszczają pomieszczenie. Wraz z nimi wyszła posłanka PiS Katarzyna Sójka niosąca na rękach dziecko.

— Dziękuję Panie Marszałku @wlodekczarzasty za przypomnienie nam kobietom, które odważamy się przyjść z dzieckiem do pracy, gdzie jest nasze miejsce. #wrażliwośćLEWICY” — napisała oburzona.

Zobacz również: Czy to koniec efektu Tuska? Na czele nowego sondażu wciąż króluje PiS

Zobacz również: Tusk odkrył nową teorię na temat PiS: Nie mam wątpliwości, że rządzi nami ekipa płaskoziemców [WIDEO]

źróðło: tysol.pl

(Visited 843 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Korwin-Mikke musi zwrócić pół miliona euro? "Trzeba się liczyć, że Unia Europejska uzna, że to JA powinienem zostać zniszczony!"

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here