propolski.pl: Awantura o maseczkę w Poznaniu

Poznań: Mężczyzna awanturował się o maseczkę i obraził obcą kobietę

W Poznaniu przy ulicy Umultowskiej miał miejsce nieprzyjemny incydent. Między klientami jednego ze sklepów doszło do awantury o maseczkę. Wszystko zaczęło się od tego, jak jedna z kobiet zwróciła uwagę drugiej, a do akcji wkroczył partner jednej z nich.

O całej sprawie poinformował „Głos Wielkopolski”.

Niektórzy wciąż nie chcą respektować obowiązku zasłaniania ust oraz nosa w przestrzeni publicznej. Jak relacjonuje „Głos Wielkopolski” w Poznaniu w sklepie sieci Intermarche przy ulicy Umultowskiej doszło do awantury między klientami. Jedna z kobiet zwróciła uwagę drugiej, że powinna nałożyć maseczkę. Wówczas w obronie kobiety stanął jej partner, który również nie miał ochrony na twarzy.

Mężczyzna nie szczędził wulgaryzmów wobec rozmówczyni w maseczce.

– Ekspedientka grzecznie mi powiedziała, a nie temu wyjątkowo prostackiemu mężczyźnie: „proszę nie reagować” – mówiła rozżalona kobieta, która napisała do portalu w tej sprawie.

Autorka listu nie kryła swojej frustracji, ponieważ w jej obronie nie stanął nawet ochroniarz.

– W indywidualnej odpowiedzi przesłanej do Czytelniczki przeprosiliśmy za zaistniałą sytuację, co czynimy także obecnie – powiedziała Eliza Orepiuk – Szymura z firmy ITM Polska.

– W przypadku tej konkretniej sytuacji przeprowadzono również rozmowę z pracownikiem ochrony. Zapewniamy, że dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom komfort i bezpieczeństwo zakupów – dodała.

Zobacz również: Kolejne niewygodne pytanie dla Tuska. Tym razem w Pabianicach: „Panie, obudź się pan, jedź na Nowogrodzką” [WIDEO]

Zobacz również: Niebezpieczny incydent w Kaliszu. Policja udostępniła nagranie. Czy ktoś rozpoznaje tego mężczyznę? [WIDEO]

źródło: gloswielkopolski.pl, wmeritum.pl

About the Author

2 thoughts on “Poznań: Mężczyzna awanturował się o maseczkę i obraził obcą kobietę

  1. Jeśli ta pani się czegoś boi, to niech nosi nawet 5 masseczek, ale NIE MA PRAWA NIKOMU ZWRACAĆ UWAGI. No chyba, że pracuje w milicji, ORMO, albo ZOMO. Nakaz noszenia szmat jest BEZPRAWNY! Jeszcze do wszystkich nie dotarło?

  2. Bezczelne babsko, niech sobie założy maskę przeciwgazową, do tego może jeszcze przyłbicę, a może też worek foliowy na to wszystko, niech się chroni, jak uważa za słuszne, ale niech innym uwagi nie zwraca! Bo pojęcia nie ma, dlaczego ci ludzie szmat nie noszą i nic jej do tego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these