Internauci z okazji Dnia Kobiet przypomnieli nagranie prezentujące fragment wypowiedzi posłanki Platformy Obywatelskiej Marty Wcisło.

Posłanka Platformy Obywatelskiej padła wówczas ofiarą krytyki za swoją niefortunną wypowiedź na temat działań rządu w kwestii pandemii koronawirusa.

Szanowni państwo, to jest po prostu skandal. Czym zajmuje się ministerstwo i rząd? spytała z mównicy Marta Wcisło.

Zamiast stworzyć przepisy ratujące zdrowie i życie obywateli do stworzenia leku na koronawirusa z osocza ozdrowieńców, wy się zajmujecie samymi sobą! zarzuciła parlamentarzystka.

Panie ministrze, kiedy powstaną przepisy, które ratują zdrowie i życie ozdrowieńców? spytała, po czym błyskawicznie doprecyzowała. I chorych! Na epidemię zaznaczyła.

Użytkownicy Twittera nie pozostawili na posłance suchej nitki:

Typowa przedstawicielka KO. A to wybranka i najlepsza z pewnej gr. społ. Kiedyś promowano inteligencję, teraz odwrotnie. Ciekawe za ile lat do szkół trzeba będą wprowadzone przedmioty jak obsługiwać pilot TV. Może w Polce dzięki PiS trochę to się odwlecze, ale w tą stronę zmierza UE.

Najlepiej od razu wprowadzić prawo żeby wszyscy obywatele RP byli piękni, zdrowi i bogaci, najlepiej bajecznie bogaci. Co tam papier wszystko przyjmie.

Przeczytaj również: Straż Miejska spacyfikowała przechodnia za brak maseczki. Stojący obok ludzie nie wytrzymali: „Czemu wy gazujecie człowieka?!”

Przeczytaj również: Grzegorz Braun ustawia do pionu policję: „Bądźcie polską policją, a nie gettową!”

Przeczytaj również: Niemcy usuwają słowo „rasa” z konstytucji. Zastąpią je czymś zupełnie innym

źródło: Twitter

(Visited 18 633 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj