Prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców Cezary Kaźmierczak jest ojcem 13-letniego dziecka. Mężczyzna opublikował w sieci listę lektur, z którymi ma zapoznać się jego córka.

​— Jestem bardzo zainteresowany, kto z warszawskiego 21 Społecznego Liceum Ogólnokształcącego chce z moją 13-letnią córką prowadzić takie rozmowy — napisał prezes Związku Przedsiębiorców i Pracodawców Cezary Kaźmierczak.

Ojciec dziecka napisał na Facebooku, że każdy kandydat chcący dostać się do 21 Społecznego Liceum Ogólnokształcącego powinien zapoznać się z takimi książkami, jak: „Opowieść podręcznej” Margaret Atwood, „Krwawa komnata” (z tomu „Czarna Wenus”) Angel Carter, „Kochankowie z Marony” Jarosława Iwaszkiewicza, „Orfeusz i Eurydyka” Czesława Miłosza, „Na pełnym morzu” Sławomira Mrożka, „Uczta” Platona czy „Najbrzydsza kobieta świata” Olgi Tokarczuk.

Czytaj także: Niedzielski tłumaczy liczbę nadmiarowych zgonów. „Papierosy i alkohol”

Kaźmierczak stwierdził, że początkowo lista nie wzbudziła jego podejrzeń, ponieważ części książek nigdy nie czytał. Postanowił jednak sięgnąć po „Krwawą komnatę”. Wówczas zauważył, że jest to mocno erotyczna opowieść.

— Oto, o czym m.in. chciał rozmawiać jakis pedofil bądź zboczeniec z moją 13-latka! O jej „wrażeniach, przemyśleniach i wnioskach dotyczących tej lektury” — napisał zdenerwowany ojciec.

Czytaj także: Totalna orka w RMF FM. Atakował Obajtka, a wyszło, że jest „kolekcjonerem” mieszkań: „Fiu fiu..”

Całe opowiadanie jest o seksie:

  • „mężczyzna w czarnej masce wolna ręką manipuluje przy kutasie, zakrzywionym w górę jak szabla, którą dzierży”
  • „Tuzin mężów wbijało na pal tuzin oblubienic”
  • „Bez żadnej powściągliwości”, „położył mi władczo rękę na piersi” i „kazał mi włożyć obrożę” bo „ze swojego stroju zachowała” tylko ją. „Słyszałam jego ostry krzyk i bluźnierstwa w chwili orgazmu, krwawiłam”

Kaźmierczak poinformował, że nie zostawi tej sprawy.

Źródło: Facebook

(Visited 1 287 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Ojciec i 17-letni syn na proteście przeciw obostrzeniom. Służby chciały mu ograniczyć prawa rodzicielskie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here