Według informacji radia RMF FM, w centrali ABW przy ul. Rakowieckiej 2A w Warszawie doszło do tragicznego wypadku. Reporterzy radia ustalili, że z okna na czwartym piętrze budynku wypadł 45-letni funkcjonariusz agencji.

45-letni funkcjonariusz ABW wypadł z czwartego piętra centrali agencji położonej przy ul. Rakowieckiej. Dziennikarze rozgłośni poinformowali, że pomimo reanimacji mężczyzna nie przeżył.

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego stanowi służbę specjalną z wyznaczonym zadaniem ochrony porządku konstytucyjnego Rzeczpospolitej Polskiej. W zakresie działań agencji jest zapewnienie bezpieczeństwa wewnętrznego państwu oraz jego obywateli.

ABW podlega kontroli cywilnej i jest nadzorowana przez premiera oraz Sejm. Status, obowiązki oraz uprawnienia ABW określa Ustawa z dnia 24 maja 2002 r. o Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego oraz Agencji Wywiadu.

Przeczytaj również: „Yyyy… nie wiem o co pan pyta”. Minister zmasakrowany przez Roberta Mazurka: „Nieee, zarobiony byłem, nie miałem czasu”

Przeczytaj również: Wyciekła korespondencja z Ministerstwem Zdrowia: „Śmiertelność na COVID-19 po przyjęciu szczepionki jest wyższa niż pokazują media”. Zaskakująca liczba zgonów

Przeczytaj również: Janusz Korwin-Mikke nie zostawił suchej nitki na RPO Adamie Bodnarze. Skandaliczna reakcja opozycji na gorzkie słowa prawdy

Przeczytaj również:  Sikorski: „Są rzeczy gorsze niż współdzielenie niektórych aspektów suwerenności” [WIDEO]

Źródło: Do Rzeczy/RMF FM

(Visited 2 791 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj