Ivan Komarenko wydał nowy utwór, który po raz kolejny poświęcił pandemii i obostrzeniom. Z tytułu „Żyję mało higienicznie” można wywnioskować, że artysta nie jest chętny, by przestrzegać restrykcji.

Od ponad dwóch lat zmagamy się z pandemią koronawirusa, który zbiera śmiertelne żniwo na świecie. Znany piosenkarz Ivan Komarenko nigdy nie ukrywał, że nie podoba mu się scenariusz związany ze śmiercionośnym wirusem, a zalecenia rządu nie robią na nim wrażenia.

Wydawało się, że Komarenko po wydaniu hitu „Czarne Oczy” udał się na emeryturę. Jest ewidentnie inaczej. Artysta wyznaczył sobie misję do walki z koronawirusem i uświadamia obywateli przez ambitne teksty swoich piosenek.

Na YouTube pojawił się kolejny utwór wokalisty o tytule „Żyję mało higienicznie”. Komarenko przyznaje się na nim, że maseczki nie nosi, ani nie przestrzega dystansu społecznego i ograniczeń. Podobnie zapatruje się również w kwestii szczepionek.

— Żyję mało higienicznie, twarz odkrywam przekomicznie, nie używam rękawiczek, gdy pieniądze brudne liczę, wciąż nie mogę zachorować, nawet mnie nie boli głowa, nawet mnie nie boli palec, wciąż się czuję doskonale — padają słowa w nowym hicie Komarenki.

Zobacz również: Jakubiak do Tuska: Człowieku, jedź do Brukseli i nie szczuj narodu

Przeczytaj również:  ZUS przez pomyłkę wypłacał mu drugą emeryturę. Jaka decyzja w sprawie seniora?

Zobacz również: Nie żyje Żora Korolyov znany z „Tańca z gwiazdami”. Odszedł nagle i niespodziewanie

źródło: o2.pl, YouTube.com

(Visited 473 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj