propolski.pl: Znany tancerz Żora Koroliov nie żyje

Nie żyje Żora Korolyov znany z „Tańca z gwiazdami”. Odszedł nagle i niespodziewanie

Żora Korolyov, trener uczestników „Tańca z gwiazdami”, odszedł nagle i niespodziewanie w wieku 34 lat. O śmierci mężczyzny poinformował Paweł Dudek – Czadoman. Tragiczne wieści potwierdziła narzeczona tancerza Ewelina Bator.

Żora Korolyov najlepiej znany jest widzom z „Tańca z gwiazdami” oraz niewielkich ról w filmach i serialach („Kochaj i tańcz”, „Niania”, „Ojciec Mateusz”).

– Mój kochany! Dziękuję Ci za najpiękniejsze 5 lat wspólnego tańca. Prawdą jest, że dnia 21.12.2021 odszedł człowiek, który kochał całym sercem i którego ja kochałam i kocham najmocniej na świecie. Nasze serca pękły, ale złożą się kochanie tam na górze. Będziemy się sobą opiekować. Kochamy Cię. Wierzcie mi – też w to nie wierzę. Długo nie uwierzę. I na ten moment to, co się stało potrzebuje ciszy… – napisała na Instagramie zasmucona Ewelina Bator.

Śmierć tak młodego i wysportowanego mężczyzny może bardzo dziwić. Jak donosi „Super Express” przyczyną śmierci Żory było zapalenie mięśnia sercowego.

– Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, przyczyną śmierci tancerza było zapalenie mięśnia sercowego – napisano na stronie internetowej SE.

– Był dziś bardzo zabiegany, miał iść na trening. Zasłabł w domu, gdzie znalazła go jego ukochana. Wezwano karetkę, jednak mimo reanimacji zmarł – wyjawiła informatorka gazety.

Zobacz również: Szwecja: Rząd wprowadza nowe restrykcje przed świętami Bożego Narodzenia

Zobacz również: To się opozycji nie spodoba. Ten sondaż to prawdziwa porażka

Źródło: Instagram.com, NCzas.com, pudelek.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these