propolski.pl: Adam Niedzielski się zaszczepił

Adam Niedzielski zaszczepił się przeciwko COVID-19. Wiadomo, jaki preparat przyjął

Minister zdrowia Adam Niedzielski poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych o tym, że już się zaszczepił. Na swoją kolej musiał jednak trochę poczekać. Coraz więcej znanych osób i polityków ogłasza w sieci fakt przyjęcia szczepienia. Tym razem padło na Adama Niedzielskiego, który podzielił się z internautami zdjęciem z przychodni.

— Już po wszystkim. Serdecznie podziękowania dla personelu punktu szczepień na szpitalu narodowym. Pełen profesjonalizm — napisał na Twitterze Adam Niedzielski.

Na profilu resortu zdrowia pojawiła się relacja z przebiegu całego szczepienia. Niedzielski czekał na swoją kolej, a potem wypełnił obowiązkowy kwestionariusz.

Zobacz również: Adrian Zandberg atakuje PO: Opozycja wciska kit i opowiada wyborcom bajki

O szczegółach zdarzenia poinformował dziennikarzy.

— Gdy spotykamy się na takich briefingach, w naszym przekazie dominują liczby. Teraz mam poczucie ulgi, że to już „ostatnia prosta” — mówił minister zdrowia. Dodał, że „stres związany z ryzykiem infekcji oddziaływał na niego jak na każdego.”

Zobacz również: Kidawa-Błońska: Kiedyś będzie większość do obalenia tego rządu

Jeszcze kilka dni temu minister zdrowia wspominał o rejestracji na szczepienie i podał nazwę preparatu, który otrzyma.

— Dziś dzień rejestracji mojego rocznika! Rejestracja z wykorzystaniem profilu zaufanego zajęła 30 sekund. Termin za 5 dni. System podpowiedział miejsce, czas i preparat — #AstraZeneca. Tak jak deklarowałem nie zawahałem się ani sekundy — pisał kilka dni temu Adam Niedzielski.

źródło: se.pl, wmeritum.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these