Był prawdziwym milionerem, którego kochała cała Polska. Wyszło jednak na jaw, że gwiazdor polskiej sceny Michał Wiśniewski stracił olbrzymi majątek i kilka lat temu ogłosił bankructwo.

Wokalista Ich Troje stracił dosłownie wszystko. Jeszcze 20 lat temu był u szczytu swojej kariery i mógł do końca życia mnożyć swój majątek. Stało się jednak inaczej, a sam zainteresowany do tej pory jest w szoku.

Zobacz również: Biedroń popadł w tarapaty? Do prokuratury złożono zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Wiosnę

Okazuje się, że artysta, który grał setki koncertów rocznie i miał nawet własne reality show w telewizji teraz będzie musiał pracować do końca życia. Głodowa emerytura Wiśniewskiego nie pozwoli bowiem na zapewnienie podstawowych potrzeb. Wydaje się, że przyszłość muzyka rysuje się w wyjątkowo czarnych barwach.

Zobacz również: Chory na COVID-19 Piotr Semka trafił w ciężkim stanie do szpitala. Rodzina prosi o modlitwę

Michał Wiśniewski zdradził, na jaką emeryturę może liczyć w przyszłości. Skrytykował przy tym polski system emerytalny mówiąc, jak przestarzała jest to instytucja.

— W mojej ocenie system emerytalny jest przestarzały i wkrótce przestanie działać. To jest tak stara instytucja, że już dawno powinna zostać gruntownie zreformowana, co nie jest możliwe, bo jest niewygodna politycznie. Dopóki nasze pieniądze będą przerzucane z worka do worka, to jakieś ochłapy do nas trafią. Natomiast jakie ja mam szanse na emeryturę? Pomijam oczywiście fakt, że wyliczono mi około 200 złotych miesięcznie — mówił Michał Wiśniewski.

źródło: se.pl, radiozet.pl, plotek.pl

(Visited 8 070 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj