Piotr Semka, były dziennikarz TVP zachorował na COVID-19 i w ciężkim stanie trafił do szpitala. Zmartwiona rodzina Piotra Semki prosi o wsparcie modlitewne — poinformował w mediach społecznościowych Robert Bąkiewicz, prezes Marszu Niepodległości.

Stan dziennikarza jest poważny i pogorszył się w dość krótkim czasie. Mężczyzna leży obecnie pod respiratorem.

— @PiotrSemka w ciężkim stanie leży pod respiratorem. Rodzina prosi o wsparcie modlitewne — napisał Robert Bąkiewicz. Stan zdrowia dziennikarza skomentował również premier Mateusz Morawiecki.

Zobacz również: Budka chce likwidacji kierunków historycznych? Mocna odpowiedź ministra Czarnka

— Koronawirus daje nam każdego dnia dowody, że jest bardzo groźny i nikt z nas nie powinien go lekceważyć. Właśnie dotarła do mnie informacja o tym, że pod respirator trafił jeden z najwybitniejszych dziennikarzy politycznych w Polsce, red. Piotr Semka. Panu Redaktorowi życzę dużo siły w Jego walce i przyłączam się do modlitwy, którą w intencji Jego zdrowia prowadzą Przyjaciele. Państwa również do tego zachęcam. Dbajmy o siebie i naszych bliskich i udzielajmy każdego możliwego wsparcia tym, którzy walczą o swoje zdrowie i życie — czytamy we wpisie szefa rządu.

Zobacz również: Pawłowska odpowiedziała na zarzuty Biedronia: „Wielu wyborców jest rozczarowanych Lewicą”

Przeczytaj również:  Patrioty są już w drodze do naszego kraju. „Mają chronić rejon wokół polskiego Zamościa”

Piotr Semka od 1991 do 1992 roku był dziennikarzem Telewizji Polskiej. Występował wraz z Jackiem Kurskim w programie „Refleks”, a od 1994 roku był wydawcą „Pulsu Dnia”.

Koronawirus daje nam każdego dnia dowody, że jest bardzo groźny i nikt z nas nie powinien go lekceważyć. Właśnie dotarła…

Opublikowany przez Mateusz Morawiecki Środa, 24 marca 2021

źródło: kurierprasowy.pl

(Visited 1 224 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj