Sieć obiegł fragment nagrania przedstawiający przerwaną konferencję prasową polityków KO. Michał Szczerba i Dariusz Joński spotkali się z mediami przed budynkiem magazynu czasowego składowania w Warszawie.

Spotkanie zostało szybko zakłócone przez mężczyznę, który nie szczędził posłom mocnych słów krytyki. We wspomnianym obiekcie odbyła się licytacja komornicza 418 respiratorów, które zostały zajęte w lutym tego roku na rzecz roszczeń Ministerstwa Zdrowia. Chodzi o niedostarczone przez spółkę E&K na początku pandemii urządzenia.

Konferencję prasową z mediami przerwał mężczyzna, który powiedział, że jest dyrektorem obiektu. To nie pierwszy raz, gdy poseł Szczerba i Joński znaleźli się w podobnej sytuacji. Rok temu posłanka Aleksandra Gajewska i poseł Michał Szczerba spotkali się przed pałacem prezydenckim, jednak ich przemowę przerwał starszy mężczyzna, który dobitnie podsumował działalność Koalicji Obywatelskiej w kilku zdaniach.

Posłanka Gajewska pokazała zdjęcie, na którym widać prezydenta Andrzeja Dudę i premiera Mateusza Morawieckiego. Po chwili wystąpienie zostało zakłócone przez starszego mężczyznę, który powiedział, co o tym wszystkim sądzi. O nagraniu przypomniał jeden z internautów wspierający obóz rządzący.

— Wy chcecie zniszczyć Polskę, taki jest wasz obowiązek, wy chcecie sprzedać Polskę Ruskim. Wy jesteście zdrajcami, już jeden pucz ci się nie udał i ten ci się nie uda — mówił mężczyzna, który zakłócił spotkanie polityków Koalicji Obywatelskiej z dziennikarzami.

Przeczytaj również:  Katowice: Potężna eksplozja gazu w kamienicy

Zobacz również: Najman wdał się w ostrą dyskusję z Tomaszem Lisem: Zatracił pan zdrowy rozsądek

Zobacz również: Prezydent Brazylii niewpuszczony do pizzerii. Powód? Brak certyfikatu sanitarnego

🎥👁 𝐼𝓃𝒻𝑜 𝒫𝒾𝑜𝓉𝓇 📢📢📢Nic lepszego dzisiaj nie zobaczycie i nie usłyszycie! Brawo ten Pan !!!👏👍💪

Opublikowany przez Piotra Stęperskiego Sobota, 11 września 2021

źródło: Facebook.com

(Visited 2 522 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj