propolski.pl: Marta Lempart w szoku

Marta Lempart w szoku. Dostała kolejny prezent tym razem z wymalowanym hasłem [WIDEO]

Marta Lempart pojawiła się w Sztumie i spotkała tam mężczyznę, który dał jej wymowny prezent. I tym razem nie był to jedynie mop. Co mężczyzna chciał przekazać liderce Strajku Kobiet?

W ostatnich dniach pisaliśmy o tym, jak Marta Lempart wraz z innymi demonstrantami ubrudziła czerwoną farbą drzwi i podłogę przed siedzibą PiS-u w Warszawie. Zachowanie lewicowej aktywistki postanowiła skomentować pani sprzątająca, która nie przebierała w słowach.

Po całej akcji na liderkę Strajku Kobiet spadły negatywne komentarze. Swoją ocenę wtrąciła dziennikarka Polsatu Agnieszka Gozdyra, która pochwaliła panią sprzątającą.

— Pani Sprzątaczka jest moją bohaterką. I wszystkie Panie, które na co dzień wykonują taką pracę. Trudno natomiast pojąć, jak ktoś, kto jakoby walczy o prawa kobiet, może się tak zachowywać — poinformowała dziennikarka Polsatu na Twitterze.

— To tu było widać najlepiej, na czym polega problem. Bo Pani Marta Lempart ma tak naprawdę w trąbie los kobiet, co pokazała na przykładzie owej przesympatycznej sprzątaczki. Ją interesuję tylko to żeby robić zadymę, żeby walić w PiS, bo to jest najważniejsze na świecie. Gdybym był kobietą, to bym prosił tylko o jedno, żeby Pani Lempart nie wypowiadała się w moim imieniu — dodał redaktor Robert Mazurek.

Na tym jednak nie koniec. Pisaliśmy również o nagraniu z udziałem młodego mężczyzny, który postanowił wręczyć Marcie Lempart mop. Internauci nie kryli rozbawienia z racji tego, co zobaczyli.

Podobny incydent miał miejsce w Sztumie, gdzie przyjechała liderka Strajku Kobiet. Tam ponownie natknęła się na swojego sympatyka, który wręczył jej mop i wiadro z wymownym napisem. Jak się okazało, bohater nagrania jest rolnikiem.

Zobacz również: Janina Ochojska zszokowana śmiercią migrantki: „Jeszcze można uratować życie wielu ludzi”

Zobacz również: Ostra sprzeczka red. Miłosza Kłeczka z posłem Lewicy: „Pan ma jakieś urojenia” [WIDEO]

wolne-media.pl's broadcast

Opublikowany przez wolne-media.pl Piątek, 3 grudnia 2021

Źródło: wpolityce.pl, Facebook.com/wolne-media.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these