propolski.pl: Marta Lempart dostała wyjątkowy prezent od młodego mężczyzny

Marta Lempart otrzymała wyjątkowy prezent od młodego mężczyzny. Tego się nie spodziewała [WIDEO]

Nagranie, na którym Marta Lempart wdała się w sprzeczkę z panią sprzątającą budynek na Nowogrodzkiej błyskawicznie obiegło media. Teraz do sieci trafiło kolejne wideo z udziałem liderki Strajku Kobiet, która w czasie jednego ze spotkań w Tczewie dostała nietypowy prezent od młodego mężczyzny.

Tym prezentem okazał się, być mop. Aktywistka nie kryła swojego zdziwienia. Wybór takiego podarunku dla Lempart nie był przypadkowy.

Lewicowa liderka podpadła ostatnio internautom za sprawą niedawnej akcji, w której wzięła udział jako zdecydowanie postać pierwszoplanowa.

Aktywistka zjawiła się przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości w Warszawie, a także przed budynkiem Ministerstwa Zdrowia. Mimo protestów pani sprzątającej rozlała tam czerwoną farbę brudząc podłogę i drzwi.

Sprzątaczka przyniosła Marcie Lempart wiadro z mopem, wcześniej okazując swoje wyraźne niezadowolenie i wdając się z nią w przepychankę słowną. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Tymczasem w Tczewie Marta Lempart otrzymała wyjątkowy prezent od pewnego młodzieńca. Nagranie z tego momentu stało się prawdziwym hitem.

Zobacz również: PiS i Konfederacja razem do wyborów? Opublikowano wyniki ciekawego sondażu

Zobacz również: Zero refleksji? Barbara Kurdej-Szatan wskazała winnego afery z jej wpisem [WIDEO]

Młody narodowiec wręcza mop Marcie Lempart❗ Świetny widok 😃 Ponadto Młodzież Wszechpolska zmusiła feministki do opuszczenia swojego miejsca zgromadzenia 💪 Jak podaje Młodzież Wszechpolska – Okręg Pomorski : ”Marta Lempart przegoniona z Tczewa 💪 Lewacy mają dziś powód do wstydu. Nie umiejąc zarejestrować swojego protestu zostali najpierw usunięci z planowanego miejsca zgromadzenia, a następnie zagłuszeni przez Młodzież Wszechpolską i Ruch Narodowy 🇵🇱 Ponadto lider pomorskich Wszechpolaków wręczył Marcie Lempart mop, aby tym razem posprzątała po swoim cyrku. Iwona Ochocka i Marta Lempart odeszły smutne w akompaniamencie okrzyków „Tczew miastem nacjonalizmu” oraz „Trochę jest nam was żal” Dziękujemy za dobrą zabawę. Nie wracajcie 😉 „

Opublikowany przez Michała Urbaniaka Piątek, 3 grudnia 2021

Źródło: Facebook.com/Michał Urbaniak

About the Author

One thought on “Marta Lempart otrzymała wyjątkowy prezent od młodego mężczyzny. Tego się nie spodziewała [WIDEO]

  1. Mógł jej dać zestaw do skrobanki oklejony pentagramami, byłby to dla niej bardziej trafiony Geschenk.. TFU ❗ Sodoma i Gomora❕❗

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these