propolski.pl: Marta Lempart potraktowana ostrym słowem przez mieszkańca Bielska

Marta Lempart potraktowana ostrym słowem przez mieszkańca Bielska-Białej. Mina aktywistki bezcenna [WIDEO]

Internet obiegło nagranie, na którym widać, jak jeden z mieszkańców Bielska-Białej rozpoznał popularną aktywistkę Strajku Kobiet Martę Lempart. Została ona przez niego potraktowana wyjątkowo ostrym słowem. Aktywistka nie mogła wyjść ze zdumienia.

Idącą chodnikiem Martę Lempart i jej koleżankę zaczepił pewien mężczyzna. To spotkanie nie skończyło się dla nich dobrze, ponieważ autor nagrania wyraził wobec Lempart całą swoją niechęć, którą zawarł w jednym słowie: — Wypie***** z Bielska — zalecił napotkanej feministce.

Kilkaset osób zebrało się w niedzielę w centrum Bielska-Białej w zorganizowanym po raz pierwszy w tym mieście Marszu Równości. Na miejscu przybyły również oddziały policji. Natomiast środowiska patriotyczne i narodowe zorganizowały kontrpikietę.

Uczestnicy rozpoczęli przemarsz z placu Bolesława Chrobrego i szli głównymi ulicami wokół centrum miasta na Stary Rynek. W trakcie nie miały miejsce żadne poważniejsze incydenty.

Demonstranci odziani w kolorowe peleryny mieli ze sobą równie barwne transparenty. Skandowali przy tym hasła „Równe prawa — wspólna sprawa”, „Równość, wolność, tolerancja” i „Homofobia — to się leczy”. Całe zdarzenie nie wzbudziło większego zainteresowania bielszczan, którzy obserwowali wszystko z okien i balkonów.

Zobacz również: Sośnierz skomentował słowa Brauna do Niedzielskiego. „Nie popadajmy w histeryczne tony”

Zobacz również: Macierewicz szczerze o konwencji PO: program Tuska to nienawiść i szkodzenie innym [WIDEO]

Dzisiaj w Bielsku był tzw. marsz równości , pojawiła się Marta Lempart , jeden z mieszkańców, podziękował jej w odpowiedni sposób. mina bezcenna 👇

Opublikowany przez Marka Byrgiela Niedziela, 19 września 2021

źródło: Facebook.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these