propolski.pl: Kabaret w Polsacie - cena chleba

Kabaret w Polsacie: Mocny żart o Morawieckim i cenie chleba [WIDEO]

Krótka przeróbka programu „Milionerzy” nawiązująca do niedawnej sytuacji, w której premier Morawiecki odpowiadał na pytanie o cenę chleba to prawdziwy hit sieci. Wypowiedź premiera sparodiował Kabaret Młodych Panów. Jego skecz został wyemitowany podczas niedzielnego programu „Kabaret na Żywo” w Polsacie.

Internet obiegło zabawne wideo, na którym aktorzy wcielili się w rolę gracza i prowadzącego program Huberta Urbańskiego. Uczestnik stanął przed prawdziwym wyzwaniem odpowiedzenia na pytanie o cenę zwykłego bochenka chleba. Nie potrafił tego zrobić, ale był przekonany, że pomoże mu telefon do przyjaciela. Zadzwonił wówczas do…premiera Morawieckiego, co oczywiście było jedynie przeróbką i odpowiednim montażem.

Przypomnijmy, że premier Morawiecki uczestniczył w Forum Ekonomicznym w Karpaczu i rozmawiał m.in. z dziennikarzami „Faktu”. W czasie spotkania poruszono takie kwestie jak relacje Polski z Unią Europejską, pandemia COVID-19, czy związany z nią ograniczony dostęp seniorów do służby zdrowia.

Dziennikarze postanowili zapytać szefa rządu o temat inflacji, a ten stwierdził, że jest to wyjątkowo „niefortunne” zjawisko w rozwoju polskiej gospodarki. Wtedy dziennikarze zadali Morawieckiemu kłopotliwe pytanie. Odpowiedź, jaka padła była tak długa i pokrętna, że stała się podstawą do tworzenia wielu memów i przeróbek.

— Kiedy pan ostatnio był w sklepie spożywczym i czy pan wie, ile kosztuje obecnie zwykły bochenek chleba? — zapytała dziennikarka.

— Staram się od czasu do czasu robić zakupy właśnie po to, żeby zobaczyć, jakie są ceny. Porównuję je też do cen w skupie. Pani mnie pyta o ceny w sklepie, ceny rosnące, natomiast po drugiej stronie są rolnicy. Oni cieszą się z tego, że z wyjątkiem cen na trzodę chlewną rosną ceny pszenicy, rzepaku, nawet mleka. W związku z tym jest to „miecz obosieczny” — tłumaczył premier Morawiecki.

Zobacz również: Dobromir Sośnierz o fiskalnym szaleństwie: Tylko Konfederacja staje po stronie podatnika, a tu są 4 pazerne hieny [WIDEO]

Zobacz również: Marta Lempart potraktowana ostrym słowem przez mieszkańca Bielska-Białej. Mina aktywistki bezcenna [WIDEO]

Milionerzy – Cena chleba

Tymczasem jak donoszą #FaktyAutentyczne mężczyzna wyszedł z nerw i ze studia. Spółka z o.o.

Opublikowany przez Kabaret na żywo Niedziela, 19 września 2021

Internauci prześcigają się w najróżniejszych przeróbkach i wykorzystują do tego sytuację z Karpacza.

https://www.youtube.com/watch?v=4Khu0t2OO4s

źródło: wykop.pl, Facebook.com, o2.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these