Barbara Kurdej-Szatan udzieliła wywiadu red. Sławomirowi Jastrzębowskiemu w rozmowie dla Salonu24. Dziennikarz nie powstrzymał się od zadawania celebrytce wielu mocnych i wnikliwych pytań.

— Żyjecie sobie w tej „Warszawce”, tej warszawskiej bańce, popieracie się wzajemnie i tak naprawdę nie wiecie, jak żyją ludzie — powiedział redaktor do aktorki. Kurdej-Szatan nie kryła wówczas oburzenia.

O celebrytce było w ostatnich tygodniach szczególnie głośno. Wszystko za sprawą wulgarnego wpisu nt. Straży Granicznej oraz sytuacji na granicy polsko-białoruskiej. Kurdej-Szatan przeprosiła za swój emocjonalny wyskok, jednak na niewiele się to zdało. Jej sprawą zainteresowała się prokuratura, a ona sama utraciła rolę w serialu „M jak miłość”.

Media przekazały także, że Play nie zamierza kontynuować współpracy z gwiazdą i nie przedłuży z nią kontraktu.

W środę Kurdej-Szatan gościła w programie u redaktora Jastrzębowskiego i poinformowała, że to ostatni raz, kiedy wypowiada się na temat swojego wpisu dotyczącego sytuacji na granicy.

— A może to dlatego napisała pani to, co napisała, ponieważ żyje pani w pewnej bańce. To jest hipoteza. I w tej bańce żyje pani z panią Jandą, panią Mołek — stwierdził prowadzący.

— Z panią Jandą również nie znam się prywatnie. Ani nawet zawodowo — odpowiedziała Barbara Kurdej-Szatan.

Przeczytaj również:  Dziennikarka Polsat News odchodzi z pracy po 15 latach

— Wszyscy się nie znają. Z panem Damięckim… ja podaję przykłady — dodał prowadzący.

— Z panem Damięckim się znam. Ale co to znaczy „wszyscy się nie znają”? Z panią Jandą nie znam się prywatnie ani zawodowo, nie widziałyśmy się nigdy — powtórzyła aktorka.

— No dobrze, ja podaję przykłady. Więc żyjecie sobie w tej „Warszawce”, tej warszawskiej bańce, popieracie się wzajemnie i tak naprawdę nie wiecie, jak żyją ludzie — wyjaśnił redaktor.

—Ale o czym pan mówi? — zdziwiła się oburzona celebrytka.

— O bańce — skwitował Jastrzębowski.

— Ale o czym pan mówi? Proszę pana: wychowałam się na blokowisku, miałam również długi, problemy z pieniędzmi, każdy z nas ma jakieś doświadczenia i to, że teraz akurat pracuję w telewizji — denerwowała się Kurdej-Szatan.

Całość wywiadu poniżej.

Zobacz również: Małgorzata Rozenek pokazała zdjęcie z przyjęcia trzeciej dawki: „To Wy jesteście po złej stronie mocy”

Zobacz również: Barbara Kurdej-Szatan nazwała Straż Graniczną „mordercami”. Prokuratura wszczęła dochodzenie

Źródło: YouTube.com

(Visited 1 058 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj