Małgorzata Kożuchowska podzieliła się swoimi przemyśleniami na Instagramie dotyczącymi aktualnej sytuacji na granicy polsko-białoruskiej. Aktorka zawarła we wpisie piękne słowa.

— Dziękuję i wspieram wszystkich pełniących służbę na granicy, dzięki Wam czujemy się bezpiecznie — napisała Małgorzata Kożuchowska.

Aktorka podkreśliła, że jest bardzo wdzięczna wszystkim funkcjonariuszom, którzy bronią szczelności naszych granic. Zwróciła przy tym uwagę na trudną sytuację migrantów, którzy w rzeczywistości są manipulowani i wykorzystywani przez reżim Łukaszenki.

— Trudno normalnie funkcjonować mając przed oczyma obrazy, które codziennie widzimy w różnych serwisach informacyjnych. Setki, a nawet już tysiące ludzi sprowadzonych z premedytacją na granicę i uwięzionych przez bezwzględny reżim Łukaszenki. Ludzi oszukanych, wykorzystywanych jako naboje, żywe tarcze w nowym rodzaju wojny: wojny hybrydowej. Porażający cynizm białoruskiego dyktatora. Zostaliśmy postawieni w arcytrudnej sytuacji. Obrona naszych polskich i unijnych granic to nasz oczywisty obywatelski obowiązek, a jednocześnie obowiązek ludzki to pomoc tym, którzy bez tej pomocy stracą życie. Dziękuję i wspieram wszystkich pełniących służbę na granicy, dzięki Wam czujemy się bezpiecznie. Dziękuję też wszystkim, którzy niosą pomoc oszukanym migrantom, żeby ta „podróż” nie miała tragicznego końca w lesie. Modlę się za wszystkich ludzi dobrej woli i modlę się o pokój — czytamy wpis Małgorzaty Kożuchowskiej.

Przeczytaj również:  Polskie Porozumienie Kynologiczne dokona rewolucji? Ministerstwo daje zielone światło

— To, co uważam w tej chwili za bardzo ważne to jedność – niech nasz głos będzie głosem wszystkich Polaków wobec zagrożenia z zewnątrz – wiele razy w naszej historii udowodniliśmy, że to potrafimy — napisała aktorka.

Zobacz również: Piotr Zelt obraził rzeczniczkę Straży Granicznej. Policja zrezygnowała ze współpracy z aktorem

Zobacz również: Migranci błagają o pomoc na granicy: „Help, help Poland”. Mocny komentarz eksperta

Źródło: Instagram.com

(Visited 887 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj