Barbara Kurdej-Szatan po przerwie od korzystania z mediów społecznościowych, wróciła na Instagrama. Aktorka opublikowała post, w którym nie kryła wdzięczności za wszystkie ciepłe słowa i wsparcie, jakie otrzymała.

Gwiazda ma za sobą z pewnością trudniejsze chwile. Wszystko zaczęło się od tego, że obraziła Straż Graniczną, nazywając jej funkcjonariuszy „mordercami” i „maszynami bez serca”. Wówczas wylała się na nią olbrzymia fala hejtu, a ona sama ponosi przykre konsekwencje do dzisiaj.

Kurdej-Szatan kilka razy przepraszała za swój występek, jednak na niewiele się to zdało. Sprawa ostatecznie trafiła do prokuratury, a aktorka utraciła swoją rolę w serialu „M jak miłość”.

Teraz celebrytka postanowiła wrócić do mediów społecznościowych i opublikowała kolejny post.

— Dziś nas Warszawą wyszło słońce… 🙂 Dziękuję Was za ogrom wiadomości i dobrej energii. Czytam je wszystkie po kolei… i nadzieja we mnie rośnie… na wszelkie dobro. Całuję — napisała aktorka.

Pod jej postem pojawiło się mnóstwo komentarzy zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Słowa wsparcia zostawili m.in. Joanna Koroniewska, Katarzyna Cichopek czy Tomasz Oświeciński.

Nie zabrakło także krytyki i ataków ze strony internautów, którzy wciąż pamiętają, co niedawno zrobiła Kurdej-Szatan.

Przeczytaj również:  Niedzielski ujawnił, co myśli Kaczyński: „Być może zaskoczę pana redaktora”

Zobacz również: Krzysztof Bosak: Rząd przyznał, że Konfederacja ma rację [WIDEO]

Zobacz również: Lepiej usiądźcie! Sylwia Spurek pochwaliła PiS: „Rząd zrobił więcej dla kobiet, niż Komisja Europejska”

Źródło: Instagram.com

(Visited 663 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here