Krzysztof Jackowski podzielił się z Polakami swoją kolejną wizją. Wieszcz z Człuchowa jest jednym z lepiej znanych jasnowidzów w naszym kraju. Jego przepowiednie cieszą się dużą popularnością i zyskują zarówno przeciwników, jak i zwolenników.

Na kanale na YouTube konsekwentnie pojawiają się nowe transmisje. Jackowski mówi na nich o swoich przeczuciach. Tym razem przekazał, co czeka Europę, w tym Polskę.

Mężczyzna rozmawiał z Pomponikiem i przypomniał, że wszystko, co przepowiadał w 2020 roku, spełniło się w rzeczywistości.

Krzysztof Jackowski już wie, co nas czeka

— Obecnie jest jakaś pomylona sytuacja. Wszyscy my tkwimy w jakimś absurdzie obecnej rzeczywistości. Nie rozumiem tego, ale czuję, że 2019 rok jest ostatnim w miarę normalnym rokiem na naszym świecie — powiedział wizjoner, który uważa, że już niedługo doświadczymy poważnego kryzysu finansowego.

— Unia Europejska nagle podejmie decyzje o wprowadzeniu restrykcji, które dla wielu krajów okażą się bardzo trudne. Zachwieją nimi. Ludzie, trwając w złudnej nadziei, że kryzys jest tylko tymczasowy, zachowają dotychczasową walutę. Chaos monetarny potrwa trzy — cztery miesiące, w jego efekcie kraje wprowadzą nowy, tymczasowy środek płatniczy. Ludzie nie będą chcieli uznać go jako pieniądza, będą zaprzeczać, że jest to obowiązująca waluta, środek płatniczy — zaznaczył jasnowidz.

Przeczytaj również:  Z Polski 2050 odchodzi poseł. Wydał oświadczenie

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Bruce Willis ruszył na dach wieżowca Nakatomi. Szklana Pułapka ma już 34 lata

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Prezydent Bayernu szczerze o Lewandowskim. W jakiej atmosferze nastąpiło pożegnanie?

źródło: prawy.pl, YouTube

(Visited 809 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj