Emma Heming Willis, żona amerykańskiego gwiazdora opublikowała wzruszający post na Instagramie. Okazało się, że jest to filmik z okazji 34. rocznicy premiery „Szklanej pułapki”. Z pewnością jest to dzieło, dzięki któremu najlepiej kojarzymy Bruce-a Willisa.

„Szklaną pułapkę” docenia większość pasjonatów kina. Jest to film sensacyjny w reżyserii Johna McTiernana. W roli detektywa Johna McClane’a próbowano początkowo obsadzić Harrisona Forda, Sylvestra Stallone i Clinta Eastwooda.

„Szklana pułapka” okazała się ogromnym hitem i sprawiła, że przed Willisem otworzyły się drzwi do kolejnych sukcesów i niezapomnianych ról. Film dorobił się czterech kontynuacji. Ponadto uznawany jest za najlepszy film akcji wszech czasów.

15 lipca miała miejsca kolejna rocznica premiery filmu

Aktor postanowił uczcić to święto, a jego żona opublikowała w mediach społecznościowych specjalne wideo.
Emma Heming Willis pokazała nagranie, na którym widać Willisa na dachu Fox Plaza. Zachwyca się on panoramą Los Angeles. Jest to budynek, który „grał” wieżowiec Nakatomi Plaza w materiale z 1988 roku.

Wpis spotkał się z wielkim zainteresowaniem internautów, którzy nie kryli swojego zachwytu. „Szklana pułapka” nie traci na popularności i wciąż jest uwielbianym filmem.

Sam widok aktora w tak ujmującym miejscu jest z pewnością czymś wzruszającym.

Przeczytaj również:  Nie żyje aktorka znana z „Na Wspólnej”. Walczyła z ciężką chorobą

Przypomnijmy, że w marcu tego roku córka Willisa poinformowała, że cierpi on z powodu afazji.

– Wpływa to na jego zdolności poznawcze. W wyniku tego i po długim namyśle, Bruce kończy karierę, która tak wiele dla niego znaczyła – napisała Rumer Willis.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Dmitrij Miedwiediew grozi Ukrainie. Jest odpowiedź prezydenta Zełenskiego

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Znowu zamkną Polskę? Kraska: „Musimy być przygotowani na każdy wariant”

źródło: wp.pl, Instagram

(Visited 93 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj