Ostatnio temat Roberta Lewandowskiego stale przewija się w mediach. Wiele mówi się o sporze Polaka z władzami Bayernu Monachium. Prezydent klubu Herbert Hainer wyjawił, w jakiej atmosferze rozstały się obie strony.

Robert Lewandowski od wielu miesięcy zaznaczał, że chce przejść do Barcelony, tymczasem władze Bayernu mówiły, że nie zamierzają na to piłkarzowi pozwolić.

Ostatecznie stronom udało się uzyskać potrzebne porozumienie. Prezydent Bayernu Herbert Hainer wyjaśnił, że pożegnanie z kapitanem polskiej drużyny odbyło się w pokojowej atmosferze.

— Robert strzelił niesamowitą liczbę goli i pomógł nam zdobyć tytuły, ale Bayern pomógł również Lewandowskiemu silną drużyną, dzięki czemu mógł wygrać wszystkie tytuły. Nie ma między nami złej krwi. To sytuacja, w której każdy wygrał. To świetny zawodnik, który dwukrotnie został tutaj najlepszym piłkarzem świata. Był zdeterminowany, żeby spróbować czegoś nowego — powiedział Hainer, który rozmawiał z tz.de.

Przewodniczący Bayernu wyjaśnił, że udało się dojść do porozumienia z Barceloną i samym piłkarzem, dlatego też atmosfera rozstania była poprawna.

źródło: Interia.pl, flashsport.pl

(Visited 137 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj