Siostra „Lewego” obiecała, że znajdzie mu nowy dom w Katalonii. Słowa dotrzymała i teraz cała rodzina piłkarza zamieszka w przepięknej miejscowości Sitges. Miejsce to nie jest przypadkowe. Nieopodal znajduje się elitarna szkoła, na której bardzo zależało Lewandowskim.

Polski napastnik wraz ze swoimi bliskimi mieszkał w Dortmund, następnie w Monachium. Teraz przyszedł czas na zmiany. W nowym wpisie na Instagramie żona Lewandowskiego opisała, że w Bawarii urodziły się ich obie córeczki — Laura i Klara. Dlatego miejsce to na zawsze pozostanie dla nich wyjątkowe.

— Tam nawiązaliśmy wiele przyjaźni i przeżyliśmy wiele wspaniałych momentów. Na pożegnania jeszcze przyjdzie czas, ale wiem, że zawsze będzie to dla nas ważne miejsce i wyjątkowy etap życia. Jednak dom jest tam, gdzie jesteśmy razem. Rozpoczynamy nową ekscytującą przygodę i wiem, że jak zawsze będę mogła liczyć na Wasze wsparcie. Przed nami nowy rozdział — napisała Anna Lewandowska.

Nie jest tajemnicą, że Lewandowscy w zeszłym roku kupili willę na Majorce. Aktualnie przebywa tam żona piłkarza razem z dziećmi.

Anna i Robert Lewandowscy przeprowadzą się w okolice Barcelony

Jak poinformował dziennikarz Gerard Romero, już w kwietniu siostra „Lewego” szukała dla brata idealnego miejsca do zamieszkania.

Milena Lewandowska wybrała dla Roberta piękny dom w uroczym i malowniczym miasteczku Sitges położonym 35 kilometrów od Barcelony. Dlaczego akurat tam?

— Chociaż jest to miejscowość typowo turystyczna, to jednak spokojnie można tu ukryć się w jednej z luksusowych rezydencji. Do tego są pola golfowe, rewelacyjne restauracje, obiekty żeglarskie oraz ciągnące się w nieskończoność rajskie plaże. Zakochać się można także w ciasnych uliczkach przecinających całe miasteczko. Na każdym rogu można też kupić dmuchanego jednorożca w kolorach tęczy, bo Sitges to najważniejszy punkt turystyki LGBT w Hiszpanii — napisano.

Lewandowskich miał przekonać również fakt, że niedaleko w dzielnicy Vallpineda, znajduje się The British School of Barcelona Sitges. Jest to renomowana, anglojęzyczna szkoła dla dzieci w wieku od 2 do 10 lat. Nie ulega wątpliwości, że to tam będą uczyły się córki Lewandowskich.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Krzysztof Jackowski wie, co stanie się z Polakami. Kolejna przerażająca wizja

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Prezydent Bayernu szczerze o Lewandowskim. W jakiej atmosferze nastąpiło pożegnanie?

źródło: Instagram, Interia.pl

(Visited 137 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj