Krzysztof Jackowski często dzieli się z internautami najnowszymi przepowiedniami, w których opowiada o przyszłości Polski. Ostatnio jasnowidz z Człuchowa skomentował temat małpiej ospy, która wdziera się do Europy.

Krzysztof Jackowski od jakiegoś już czasu przestrzegał, że zbliża się pandemia związana z wirusem ją wywołującym. Powołał się przy tym na swoje słowa sprzed roku.

Wizjoner nigdy nie twierdził, że pandemia koronawirusa dobiegnie końca. Wręcz przeciwnie. Zalecał ostrożność i obserwację działań polityków rządzących.

W 2020 roku COVID-19 opanował cały świat. Wówczas internauci zwracali się do Jackowskiego i pytali go, co dalej. Mężczyzna pozostawał jednak sceptyczny i nie miał dobrych przeczuć.

Ostatnio media obiegła informacja o małpiej ospie, która dotarła z Afryki do Europy. Swoimi objawami przypomina ona ospę wietrzną. Chorzy mają wysoką gorączkę, wysypkę, bóle głowy i powiększone węzły chłonne.

Krzysztof Jackowski przywołał ostatnio wizję z 2021 roku.

— Lekarze interesują się, patrzą na ludzką skórę. Będzie coś na skórze. Na ciele naszym. Skóra. Plaga na skórze. Drodzy państwo, pandemia dopiero nas czeka. Kojarzy mi się, że lekarze ludziom oglądają skórę. Na ręku, na łokciach. Na szyi. To wygląda tak, jakby się coś kończyło, ale to jest tylko etap. A zacznie się coś innego. Dziwne z tą skórą — mówił jasnowidz.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Krzysztof Bosak nie miał litości dla polityki wojennej PiS. Nie przebierał w słowach [WIDEO]

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Spotkanie Dudy i Zełenskiego na Ukrainie. Te zdjęcia wywołały poruszenie [FOTO/WIDEO]

źródło: YouTube.com, propolski.pl

(Visited 285 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj