O Barbarze Kurdej-Szatan było w ostatnich tygodniach wyjątkowo głośno. Wszystko za sprawą chamskiego wpisu pod adresem Straży Granicznej. Aktorka określiła bowiem jej funkcjonariuszy „mordercami” i „maszynami bez serca”.

W efekcie swojego emocjonalnego wyskoku utraciła rolę w serialu „M jak miłość”, a jej sprawą zajęła się prokuratura. Inne stacje również nie są chętne, by kontynuować współpracę z Barbarą Kurdej-Szatan.

Wbrew wcześniejszym doniesieniom współpracy z aktorką nie zerwie sieć Play. Jak się okazuje, celebrytka zaczyna podnosić się z kryzysu i realizować kolejne wyzwania.

Z Kurdej-Szatan nie zrezygnuje Polsat, ponieważ gwiazda sprawdziła się, występując w „Tańcu z gwiazdami”, a także grywając w serialu „Prosto w serce”.

Widzowie pamiętają także, że gwiazda zajęła drugie miejsce w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Dowiadujemy się, że Polsat pracuje aktualnie nad rodzinnym musicalem „Świat pełen niespodzianek”, który będzie miał swoją premierę 18 grudnia.
Jak informuje „Press”, przedstawienie będzie dotyczyło historii dzieci, które wyruszają w podróż do baśniowego lasu oraz krainy lodu. Jedną z ról w tym musicalu otrzyma właśnie Kurdej-Szatan oraz jej mąż Rafał Szatan.

W pozostałych rolach obsadzono Rafała Maseraka, Wiktorię Gąsiewską, Krzysztofa Ibisza, oraz Mariusza Kałamagę.

Przeczytaj również:  Potężna eksplozja w Baranowie. Są osoby ranne

Zobacz również: Kolejny niebezpieczny atak tym razem w okolicy Białowieży! Sto osób próbowało sforsować granicę

Zobacz również: Maciej Stuhr szczerze o ojcu. „Z niektórymi rzeczami już się żegna”

Źródło: Press, wmeritum.pl

(Visited 3 684 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj