Warszawski lokal PiwPaw Parkingowa przegrał z obostrzeniami i narzuconym reżimem sanitarnym. Właściciele przybytku poinformowali o zakończeniu działalności za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Lokal znajdujący się na ul. Parkingowej w Warszawie poinformował w swoim wpisie o „zmasowanych kontrolach aparatu represji”, które doprowadziły właścicieli do decyzji zamknięcia.

W 324. dniu Pandemii (wg. Nowego Kalendarza), przygnieceni etapem odpowiedzialności oraz zmasowanymi kontrolami aparatu represji nie dajemy już rady. Ostatnia kontrola z Izby Celno-Skarbowej liczyła 12 funkcjonariuszy plus obstawa Milicji Obywatelskiej. 12 (!!!) specjalistów (!!!), żeby sprawdzić czy nasze 2 (!!!) kasy online mają naklejone naklejki z napisem „ONLINE”. Serio… To już nawet nie jest śmieszne. Bawcie się dalej sami w tej piaskownicy — czytamy na oficjalnym fanpejdżu PiwPaw Parkingowa.

Ogólnopolska akcja „OtwieraMY” promowana przez Strajk Przedsiębiorców oraz polityków Konfederacji trwa już od dwóch tygodni. W międzyczasie sanepid, policja oraz urząd skarbowy odbyły setki interwencji mających na celu ukaranie łamiących lockdown właścicieli barów, klubów i restauracji.

Przeczytaj również: Morawiecki zdradził, co zakłada tzw. Nowy Polski Ład. Jest się czego obawiać?

Przeczytaj również:  Zaskakujący sondaż. Konfederacja staje się trzecią siłą

źródło: Nczas

(Visited 1 996 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj