Impreza urodzinowa Andrzeja Piasecznego odbiła się szerokim echem w mediach. Piosenkarz i juror w programach „The Voice Senior” oraz „Bitwa na głosy” imprezował nad morzem w mieszkaniu Nergala. Artysta skończył 50 lat i chciał uczcić ten fakt w wyjątkowy sposób. Swoim zachowaniem wywołał jednak niezapomnianą aferę.

Celebryci wznosząc toasty, wyklinali Prawo i Sprawiedliwość oraz Konfederację: — „Je*ać biedę”,”Je*ać PiS i Konfederację i wszystkich ku*wa tam co tego…”. Do sprawy odniosło się TVP, które opublikowało długi komunikat:

— Telewizja Polska nie akceptuje wulgarnych i gorszących zachowań, w tym takich, jakie zaprezentował ostatnio Andrzej Piaseczny. TVP wyraża ubolewanie, że do takiego poziomu mogła zniżyć się osoba zaproszona do udziału w programie telewizji publicznej. Zachowania danego celebryty lub artysty, promujące postawy szkodliwe i społecznie nieakceptowalne, takie jak mowa nienawiści czy afirmacja używania narkotyków, oczywiście mają wpływ na decyzje Telewizji Polskiej co do angażowania takich osób do kolejnych produkcji w przyszłości — napisano.

Zobacz również: Jarosław Jakimowicz znów zablokowany na Facebooku. „Szczury zaatakowały, nie mam konta jak Trump”

Przeczytaj również:  Polskie Porozumienie Kynologiczne dokona rewolucji? Ministerstwo daje zielone światło

Komentarz zostawił również obecny na imprezie Nergal, który nie widzi nic złego w słowach, które padły podczas spotkania.

— Dla mnie jest to oczywiście g*wnoburza w szklance wody. Jesteśmy ofiarami ery absurdów, zaczynając od polityki, obyczajowości, a na kwestiach socjalnych kończąc — wyjaśnił Nergal.

— Drogi elektoracie telewizji reżimowej, wyobraź sobie, że artyści to też ludzie. Zdarza im się kląć, używać dziwnych, czasem niecenzuralnych zwrotów. Lubimy też niektóre używki, a nawet seks! Kto nie przeklina, niech pierwszy rzuci kamień! Trochę dystansu Polacy, bo inaczej wszyscy zginiemy. Amen — dodał muzyk.

Kaja Godek w nietypowej maseczce w sądzie. Internauci ją wyśmiali [FOTO]

W końcu doczekaliśmy się również reakcji Andrzeja Piasecznego, który był głównym bohaterem urodzinowego przedstawienia. W jego mediach społecznościowych pojawił się link do informacji o tym, że istnieje możliwość, że zostanie on wykluczony z programów na antenie TVP. Piosenkarz odniósł się do tego pomysłu tylko jednym słowem: „Serio?” Po chwili jednak skasował swój wpis.

źródło: dorzeczy.pl

(Visited 2 019 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj