— Mało ludzi i wszyscy regularnie badani na COVID-19 — relacjonuje dziennikarka Kinga Rusin, która wyjawiła na swoim instagramowym profilu, że od dwóch miesięcy nie mieszka już w Polsce. W sierpniu 2020 pożegnała się z telewizją TVN, rezygnując z współprowadzenia programu śniadaniowego stacji.

— Dlaczego już nie DDTVN? — napisała wówczas Kinga Rusin. — Chcę realizować swoje kolejne marzenia, wykorzystać swobodę i niezależność finansową, którą mam dzięki świetnie prosperującej firmie kosmetycznej — mojej dumie. Chcę współtworzyć nowe ciekawe projekty w kilku obszarach: telewizja, biznes, działalność społeczna — zadeklarowała.

Rusin zaznaczyła w sierpniu, że chce „zająć się dziennikarsko poważniejszymi tematami”, a jej ambicją jest produkcja własnych reportaży i dokumentów”

— Robiłam to, kiedy mieszkałam przez kilka lat w USA, zawsze to kochałam — przekonywała.

Dziennikarka poinformowała swoich fanów, że po wyprowadzce z Polski mieszka obecnie na małej wyspie położonej na Oceanie Indyjskim. Na dowód pokazała zdjęcie w kostiumie kąpielowym.

Od połowy listopada pracujemy razem z Markiem z maleńkich wysp na Oceanie Indyjskim. ‚Biuro’ jest metr od szmaragdowej wody. Bezpiecznie (mało ludzi i wszyscy regularnie badani na Covid), ciepło, pięknie i dobrze dla naszego biznesu, bo w bliskim kontakcie z wieloma kontrahentami i laboratoriami zajmującymi się egzotycznymi składnikami naturalnymi — relacjonowała.

Przeczytaj również:  Hit! Dziennikarka wpadła w pracy pod samochód, jednak nie przerwała relacji. Internauci w szoku [WIDEO]

Przeczytaj również: „Wiele miejsc na świecie będzie patrzyło na Polskę”. Patryk Jaki zapowiada przełom: „Wolność jest nie tylko dla lewactwa”

Źródło: DoRzeczy.pl / Instagram

(Visited 19 872 times, 1 visits today)

6 KOMENTARZE

  1. Niedlugo OBWISNIE i przestanie byc tematem medialnym. Przyjda inne, bardziej soczyste modele. Takie jest zycie, no nie?

  2. Myślę, że mając odpowiednie zaplecze każdy po cichu marzy o pracy z laptopem z rajskiej wyspy. Nie każdy jednak może sobie na to pozwolić. Gratulacje.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here