Jarosław Kaczyński gościł na antenie Radia Rzeszów. Lider Prawa i Sprawiedliwości apelował do osób sceptycznych wobec szczepionek przeciwko COVID-19.

Szczepionki są skuteczne przekonywał Kaczyński. To dzisiaj już widzimy.

W rozmowie dla Radia Rzeszów, prezes Prawa i Sprawiedliwości podkreślił znaczenie prowadzenia akcji zachęcającej Polaków do przyjmowania szczepionek.

Chcę bardzo mocno podkreślić: jest nieprzyjemna alternatywa, że ta epidemia wróci, jeśli się nie wyszczepimy w odpowiednio wysokim procencie, a wiem, że w tym województwie (podkarpackim red.) jest z tym duży kłopot, to ona wróci z całą pewnością mówił prezes partii rządzącej.

Może wrócić jeszcze bardziej zjadliwa i bardziej groźna niż dotychczas dodał następnie.

Kaczyński następnie przypomniał o trudnej sytuacji, która panowała w szpitalach w szczycie pandemii, jeszcze kilka miesięcy temu:

Proszę pamiętać, że były oddziały szpitalne, gdzie umierało np. 27,5 proc. pacjentów. Mówię o tych ostatnich czasach, o trzeciej fali pandemii, kiedy przywieziono (pacjentów – red.) do szpitala i część z nich była w dobrym stanie. Była dobra opieka, były wszystkie urządzenia, które można zastosować w tych sytuacjach z chorobą płuc, no i tak nie pomagało zaznaczył.

Przeczytaj również:  Grzegorz Braun uderza w rząd: „W najlepszym wypadku pomyleńcy” [WIDEO]

Przeczytaj również: „Koronawirus nie jest naturalny i ma niezwykłe cechy”. Ujawniono kolejne mejle Fauciego

Przeczytaj również: Zmiany w obostrzeniach. „Przewiduje się przedłużenie aktualnie obowiązujących ograniczeń, nakazów i zakazów”. Celem projektu ma być dopuszczenie do szczepienia…

źródło: Tysol

(Visited 2 544 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj