Medialne doniesienia potwierdziły się i nie zobaczymy już Michała Szpaka w jesiennej edycji muzycznego show „The Voice of Poland”. Na jego miejscu trenerskim zasiądzie Sylwia Grzeszczak. Co przyczyniło się do takich zmian?

Sylwia Grzeszczak w rozmowach z produkcją potwierdziła, że jest gotowa zająć miejsce jurora Michała Szpaka. Dodała, że osobiście uwielbia ten program i czuje, że jest już na tym etapie kariery, w którym mogłaby dzielić się swoją wiedzą z innymi.

Piosenkarka od jakiegoś czasu pojawia się na imprezach, które organizuje Telewizja Polska. Kilka dni temu zaskoczyła fanów wspaniałym koncertem na część Krzysztofa Krawczyka „Jak przeżyć wszystko jeszcze raz – The Best of Krzysztof Krawczyk” swoim wykonaniem przeboju „Byle było tak”.

Zobacz również: Gwiazdor serialu „W-11 Wydział Śledczy”: TVN oszukał nas na miliony złotych

Zmiany w muzycznym show TVP są normą, jednak odejście Michała Szpaka z pewnością wiąże się z ogromnymi emocjami. Wokalista był trenerem w programie przez ostatnie cztery sezony, a jego podopieczni zwyciężali aż dwukrotnie.

Serwis „Plejada.pl” potwierdził przypuszczenia, że prawdopodobną przyczyną decyzji o zakończeniu współpracy z piosenkarzem było jego duże zaangażowanie polityczne.

Przeczytaj również:  "Po prostu mnie zatkało". Cena nowego WC przy Krupówkach

— Ordynarne demonstracje polityczne w wykonaniu niektórych gwiazd źle wpływają na poziom programów rozrywkowych. Muzyka ma łączyć, a nie dzielić, bo tego oczekują widzowie — powiedziała osoba z produkcji, cytowana przez „Plejadę”.

Zobacz również: Wybory w Rzeszowie. Sondaż IBRiS: Konrad Fijołek wygrałby pierwszą turę, zaskakujący wynik Grzegorza Brauna

źródło: rmf.fm

(Visited 912 times, 1 visits today)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj