W wielu miastach Polski odbywają się liczne protesty antylockdownowe. Bohaterami ostatniej akcji byli Ivan Komarenko i Justyna Socha. Zgromadzeni ludzie nie zgadzają się z wprowadzanymi obostrzeniami i pomysłami rządu w kwestii szczepionek. Deklarują aktywny sprzeciw wobec tego typu rozwiązań.

Ostatnio w Poznaniu miała miejsce kolejna demonstracja antylockdownowa. Na krótkim wideo, które stało się hitem w sieci, na pierwszym plan szczególnie wysunęły się dwie postacie. Piosenkarz Ivan Komarenko i liderka STOP-NOP Justyna Socha rozpoczęli wspólny radosny taniec.

Zobacz również: Kuczyński o rządach Tuska: „Jedna z najmniej dotkniętych korupcją ekip”. PiS-owców ma za „hołotę”

Protest został zorganizowany przez antyszczepionkową organizację STOP-NOP i szybko zgromadził grono zainteresowanych, którzy walczyli o zniesienie obostrzeń wprowadzonych w związku z epidemią.

Zobacz również: Kowalski z Solidarnej Polski nie wyklucza startu z Konfederacją. Jakub Kulesza postawił jednak warunek [WIDEO]

Ivan Komarenko zaśpiewał swój ostatni przebój i porwał do tańca swoją towarzyszkę. Pozostałe osoby klaskały i bawiły się w rytm muzyki.

Źródło: stefczyk.info

(Visited 1 400 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Komunikat Straży Granicznej. Nowe niepokojące doniesienia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj