Posłanka Koalicji Obywatelskiej Klaudia Jachira po raz kolejny odstawiła komedię w Sejmie i zaskoczyła posłów swoim kontrowersyjnym zachowaniem.

Klaudia Jachira w każdym swoim wystąpieniu stawia na emocjonalny performance, który koniec końców okazuje się groteską. Nie inaczej było dzisiaj, kiedy parlamentarzystka zabrała głos. Swoim zachowaniem w końcu podpadła wicemarszałek Kidawie-Błońskiej, która kazała jej posprzątać pozostawiony po sobie bałagan.

Wczoraj Klaudia Jachira również nie mogła powstrzymać swoich artystycznych zapędów i przedstawiła posłom nową wersję „Roty”.

— Nie rzucim Unii, skąd nasz ród, praw kobiet ani mowy. Nie damy, by nas zgnębił wróg. Tak nam dopomóż Tusk, tak nam dopomóż Lempart. Do krwi ostatniej kropli z żył bronić będziemy sądów, aż się rozpadną w proch i w pył niesprawiedliwe wasze rządy — recytowała na mównicy sejmowej posłanka KO.

Nieprzychylne komentarze wcale jej nie zniechęciły — wręcz przeciwnie. Dzisiaj postanowiła kontynuować swój aktorski występ i porozrzucała wokół mównicy kartki. Na koniec zostawiła po sobie bałagan, który zdenerwował Kidawę-Błońską.

— Pani poseł Jachira, bardzo przepraszam! Bardzo panią proszę, żeby pani wróciła i pozbierała te kartki — upomniała swoją koleżankę wicemarszałek Sejmu Małgorzata Kidawa-Błońska. –

Przeczytaj również:  Tusk sojusznikiem Rosji? Polacy podzieleni

— PiS narobił bałaganu PiS będzie to sprzątał — odcięła się Jachira.

Zobacz również: Winnicki ostro podsumował Trzaskowskiego: Frustrat, maminsynek i ogólnie żałosny typek

Zobacz również: Młoda Polka straciła cierpliwość wobec protestującej na ulicy ekolożki: „Muszę iść do roboty, wy*******aj!” [WIDEO]

źródło: niezalezna.pl

(Visited 1 355 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj