propolski.pl: Winnicki

Winnicki ostro podsumował Trzaskowskiego: Frustrat, maminsynek i ogólnie żałosny typek

Wokół tematu marszu Niepodległości ponownie zrobiło się bardzo gorąco. Jak co roku próbują zablokować go środowiska opozycyjne na czele z Rafałem Trzaskowskim. Tym razem prezydent Warszawy doczekał się ostrego podsumowania swojej postawy.

— Trzaskowski im mocniej łasił się do Konfederacji oraz środowisk patriotycznych przed II turą wyborów prezydenckich w 2020 roku, tym mocniej teraz sobie odreagowuje. Odreagowuje też fakt, że Tusk mu kazał spadać do kąta. Frustrat, maminsynek i ogólnie żałosny typek — powiedział dosadnie poseł Konfederacji Robert Winnicki.

11 listopada odbędzie się Marsz Niepodległości, który organizowany jest przez środowiska narodowe. Hasło tegorocznego pochodu będzie brzmiało: „Niepodległość nie na sprzedaż”. Pomysł ten bardzo nie spodobał się Rafałowi Trzaskowskiemu, który podkreślił, że marsz nie powinien mieć miejsca.

Włodarz stolicy zapowiedział, że jak zwykle będzie wnioskował o to, by Marsz Niepodległości nie doszedł do skutku. Na reakcję polityków Konfederacji nie trzeba było długo czekać. Ci odpowiedzieli bardzo ostro i dobitnie dosłownie miażdżąc Trzaskowskiego.

Artur Dziambor i Michał Urbaniak podkreślili, że Marsz Niepodległości, tak czy inaczej się odbędzie bez względu na to, co myśli Trzaskowski.

— Do Pana Rafała Trzaskowskiego krótko i zwięźle: Marsz Niepodległości przejdzie, czy to się Panu podoba czy nie. Jesteś Pan taki cwaniaczek i hipokryta, bo jak w ostatnią niedzielę Pana środowisko zrobiło manifestację na kilkanaście tysięcy ludzi by świętować podległość Brukseli to jest ok, ale jak inne środowisko organizuje swoją manifestację by świętować NIEPODLEGŁOŚĆ to już Pan uważa, że nie wolno. Taką mentalność Kalego trzeba zwalczać. Może się Pan wstydzić — napisał na Twitterze Urbaniak.

Zobacz również: O szczypawce nie chce słyszeć 30 proc. społeczeństwa. Minister Niedzielski zdradził plany rządu

Zobacz również: Świat całkiem oszalał? Jachira przedstawiła nową wersję „Roty”: „Tak nam dopomóż Tusk, tak nam dopomóż Lempart!” [WIDEO]

źródło: niezalezna.pl, Twitter.com

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these