Lech Wałęsa często korzysta z mediów społecznościowych i publikuje za ich pośrednictwem wiele zaskakujących wpisów. Tym razem zamieścił post o nieco bardziej niepokojącym wydźwięku. Były prezydent poinformował bowiem, że padł ofiarą oszustów, którzy wykorzystali jego wizerunek.

Lech Wałęsa bardzo lubi korzystać z mediów społecznościowych i często komunikuje się za ich pośrednictwem z internautami. Niejednokrotnie wprawiał ich w osłupienie tym, co publikuje na swoim profilu.

Przywódca „Solidarności” tym razem przestrzegł swoich sympatyków, ponieważ odkrył, że ktoś próbuje się pod niego podszywać. Lech Wałęsa odnalazł w sieci reklamy, które wykorzystały jego wizerunek, chociaż jak sam zapewnia, nie wyraził na to zgody.

— Ostrzegam wszystkich wszem i wobec !!!” 1]. Nie pozwoliłem na reklamy. bezczelnie to robią. 2]. Odzyskać pieniądze od nich jest niemożliwe. 3]. za dwa dni dojdzie trzeci oszukańczy adres. Nie dajcie się oszukać pod tymi adresami !!! OSTRZEGAM !!! — apelował przerażony Wałęsa i pokazał jako dowód zrzuty ekranu.

Zobacz również: Winnicki ostro podsumował Trzaskowskiego: Frustrat, maminsynek i ogólnie żałosny typek

Zobacz również: Jachira zdenerwowała Kidawę-Błońską. Posłanka uciekła: „PiS narobił bałaganu PiS będzie to sprzątał” [WIDEO]

Ostrzegam wszystkich wszem i wobec !!! 1]. Nie pozwoliłem na reklamy. bezczelnie to robią. 2]. Odzyskać pieniądze od…

Opublikowany przez Lecha Wałęsę Czwartek, 14 października 2021

źródło: wmeritum.pl, Facebook.com

(Visited 2 706 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj