Szymon Hołownia wybrał się w podróż komunikacją miejską. Sztab wyborczy byłego dziennikarza TVN podzielił się nagraniem z internautami. To jednak spotkało się z negatywnym odzewem użytkowników Twittera.

Szymona Hołownia przebywa obecnie w Poznaniu w ramach ogólnopolskiej akcji „Sztafeta Szymona”. Jego sztab wyborczy udostępnił w mediach społecznościowych krótki klip przedstawiający kandydata w podróży komunikacją miejską. Nagranie zostało przyjęte wyjątkowo chłodno, zwłaszcza wśród dziennikarzy i publicystów.

— Wspaniały jest ten kontrast miedzy stałymi bywalcami komunikacji zbiorowej – normalnie ludzi, raczej uśmiechnięci, dzień jak co dzień – a panem celebryta, którego wyraz twarzy mówi „co ja tu kur… robię?” — napisała Żelazna Logika.

— Oj, kandydat wystraszony jakiś, po raz pierwszy od wielu lat zbiorową komunikacją pewnie jedzie — wytknął Grzegorz Charuba.

Etap 2: Zaglądanie ludziom do talerza w Warsie. Etap 3: Wypytywanie na targu po ile kg buraków — ironizowała Zuzanna Dąbrowska z portalu „Do Rzeczy”.

Przeczytaj również: Koszmarna wpadka Kidawy-Błońskiej. Nagranie poirytowało internautów: „Kit, kłamstwo, żenada”

źródło: Do Rzeczy

(Visited 595 times, 1 visits today)
Przeczytaj również:  Donald Tusk sprawił żonie prezent za 300 tysięcy złotych. I nie chodzi wcale o mieszkanie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here