propolski.pl: Niemcy dziękują Polsce za ochronę granic Unii

Hit! Niemcy dziękują polskiemu rządowi za ochronę granic Unii [WIDEO]

Ogromna fala migrantów z Białorusi naciera na polską granicę. Przybysze wszelkimi sposobami używając rozmaitych narzędzi próbują przedostać się do Polski. Ich działania są inspirowane i wymuszane przez służby reżimu Łukaszenki.

Główne polskie media, a także politycy opozycji rozpętują prawdziwą histerię, która w rzeczywistości działa na korzyść reżimu Łukaszenki.

Tymczasem Niemcy są zachwyceni postawą Polski i organizują pod Bramą Brandenburską akcję poparcia dla polskiego rządu.

— My dziękujemy polskiemu rządowi za ochronę dla Niemiec i Europy. Tak trzymać! — czytamy napis na transparencie po polsku i niemiecku.

Sytuacja na granicy polsko-białoruskiej wciąż pozostaje bardzo napięta. Jeden z białoruskich dziennikarzy podzielił się w internecie nagraniem przedstawiającym niebezpieczny incydent.

 To najbardziej niepokojące nagranie z granicy, jakie do tej pory widziałem. Uzbrojeni bandyci Aleksandra Łukaszenki przebrani za bojowników ISIS, dosłownie pchają kobiety i dzieci na ogrodzenie i uniemożliwiają im powrót na Białoruś — przekazał Tadeusz Giczan.

Zobacz również: Dawid Wildstein: „Gdyby zwykły Polak zachowywał się jak Kurdej-Szatan…”

Zobacz również: Kurdej-Szatan zachęca do zakupu swojej książki i zapewnia, że kocha ludzi. Jej wpis rozwścieczył internautów

Źródło: Twitter.com, propolski.pl

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these