Nacieranie migrantów na Polską granicę to dla Donalda Tuska idealna okazja, by dokuczyć premierowi Morawieckiemu. Przewodniczący PO skierował mocne słowa pod adresem szefa polskiego rządu we wpisie na Twitterze. Nie umknęło to uwadze internautów, którzy nie pozostawili na Tusku suchej nitki.

— Mateuszu, migranci to nie jest polityczne złoto, pandemia to nie biznes, aborcja nie spadła wam z nieba. Nie myśl, jak zarobić na dramatach i problemach Polaków, tylko jak je rozwiązać! — napisał na Twitterze były szef RE. Jego wpis błyskawicznie zyskał na popularności.

W obliczu szaleństw Tuska nie mógł milczeć europoseł PiS Patryk Jaki, który napisał:

— Czy to nie poseł z klubu PO (Franciszek Sterczewski – przyp. red.) biegał po granicy z siatką zapraszając tych ludzi? Czy to nie Pana zaplecze medialne apeluje o ich wpuszczenie i manipuluje faktami? Łukaszenka nie zwoziłby tych ludzi, gdyby nie był pewny, że tak wiele osób w Polsce od was stanie w ich obronie — odpisał Patryk Jaki.

Swoje komentarze wtrącili także internauci, którzy napisali byłemu premierowi, co o tym wszystkim sądzą.

— Straciłeś okazję, żeby milczeć. Sprowadzasz realne zagrożenie na Polskę. Spodziewaj się zapłaty za to (ale nie w euro) — napisał jeden z użytkowników.

— Donaldzie, na temat złota na Twoim miejscu nie wypowiadalibyśmy się. Wiesz… ludzie pamiętają — dodano komentarz z konta „Agencji Bezpieczeństwa Narodowego”.

— To, że nie zdaje pan egzaminu z odpowiedzialności, to wszyscy wiemy od lat. Teraz w momencie kryzysu ponadpolitycznego pokazuje pan, że i nerwów na wodzy trzymać nie potrafi. W takiej chwili, gdzie solidarność Polaków jest arcyważna, wypisuje pan tanie bzdury. Dla przyklasku — stwierdził kolejny internauta.

Zobacz również: Zbigniew Ziobro złożył wniosek ws. Marszu Niepodległości. Jest decyzja sądu

Zobacz również: Kurdej-Szatan zachęca do zakupu swojej książki i zapewnia, że kocha ludzi. Jej wpis rozwścieczył internautów

Źródło: TVP.Info, Twitter.com

(Visited 1 393 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj