Polski dziennikarz i publicysta Dawid Wildstein skomentował niedawne zachowanie Barbary Kurdej-Szatan, która w wulgarnych słowach obraziła Straż Graniczną. Aktorka nazwała żołnierzy Wojska Polskiego i funkcjonariuszy straży granicznej „mordercami” i „maszynami bez serca”. Wpis celebrytki błyskawicznie obiegł media i wywołał mnóstwo kontrowersji.

— K***A !!!!!!!!!! K***aaaaaa !!!!!!!!!!!!!!!! Co tam się dzieje !!!!!!!! To jest k***a ‚straż graniczna’????? ‚Straż’?????????? To są maszyny bez serca bez mózgu bez NICZEGO!!!! Maszyny ślepo wykonujące rozkazy !!!!!K***a!!!!!! Jak tak można!!!!!!! Boli mnie serce boli mnie cała klatka piersiowa trzęsę się i ryczę!!!!!!! Mordercy!!!!! Chcecie takiego rządu wciąż????? Który zezwala na takie rzeczy wręcz rozkazuje tak się zachowywać??????? K***aaaaaaaaa!!!!!!!! I rząd, który zezwala na śmierć kobiet, zamiast na ich ratunek???? Wszyscy wiecie co się wydarzyło i co się dzieje dookoła!!!!!! — grzmiała niedawno na Instagramie Kurdej-Szatan.

— Gdyby zwykły Polak zachowywał się jak Kurdej- Szatan, Stuhr, Ostaszewska, zostałby uznany za menela. Jak Durczok — wezwano by policję — napisał Dawid Wildstein.

— „No ale oni są „lepsi”. Powtórzę. Taka prawda o „wykształconych” i „europejskich” elitach. Nigdzie nie ma większej tępoty, prymitywizmu i chamstwa — dodał publicysta.

Barbara Kurdej-Szatan ostatecznie przeprosiła za „niestosowny język i przekleństwa”, jednak nie za obrazę żołnierzy.

— Jestem matką dwójki małych dzieci. Nie jestem w stanie patrzeć na cierpienie, dzieci w szczególności. Nie akceptuję takiego świata i nie zaakceptuję nigdy. Moje emocje, gdy oglądam to nagranie, nie zmienią się… ale przepraszam za niestosowny język i przekleństwa — pisała niedawno Kurdej-Szatan.

Zobacz również: Kurdej-Szatan wpadła w szał i wyzwała Straż Graniczną: „K*rwa!!! Mordercy!!! Wciąż chcecie takiego rządu?”

Zobacz również: Barbara Kurdej-Szatan obraziła Straż Graniczną. Znamy treść oświadczenia sieci Play

Źródło: Twitter.com

(Visited 2 333 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj