Lista oczekujących Bakksy: Zdobądź darmowe akcje i naucz się inwestować

Bakksy, aplikacja inwestycyjna z UE dla nowicjuszy, wkrótce uruchomi swoją listę oczekujących i rozdanie.

Bakksy to nowa, pełnoprawna usługa finansowa, która daje możliwość odblokowania zainwestowanych pieniędzy i korzystania z nich na co dzień.

Jest to idealne połączenie dwóch najgorętszych obecnie trendów: inwestowania i posiadania stałego dostępu do swoich pieniędzy. Dla innowatorów, którzy chcą jak najwięcej skorzystać z tego obiecującego startupu, Bakksy uruchamia swoją listę oczekujących

O co chodzi z listą oczekujących?

Lista oczekujących Bakksy to okazja, żeby uzyskać najświeższe informacje o postępach w rozwoju, uzyskać wczesny dostęp do aplikacji, dowiedzieć się, jak inwestować za darmo i otrzymać nagrody.

Pierwszym etapem z listy oczekujących jest kampania Bakksy Early Bird.

Oferta jest ograniczona, więc ci, którzy zdążą na czas dołączyć do Early Birds, skorzystają z niej najwięcej:

  • 1 miesiąc darmowej subskrypcji aplikacji Bakksy
  • 13€ na miesięczną subskrypcję za każdego zaproszonego znajomego
  • Dostęp do społeczności Bakksy
  • Dowiedzą się, jak inwestować z naszym botem edukacyjnym za darmo

Irina i Denis, współzałożyciele Bakksy, chcą zgromadzić wokół Bakksy prawdziwych innowatorów na samym początku historii aplikacji.

Chcemy przyznać ludziom dostęp do lepszego życia, w którym mogą być pewni swojej przyszłości. Można to osiągnąć poprzez uczynienie inwestowania dostępnym dla wszystkich ludzi, nie tylko profesjonalnych inwestorów. żeby rozpocząć podróż w kierunku tego celu, uruchamiamy listę oczekujących i rozdanie, gdzie ludzie mogą nauczyć się podstaw inwestowania i otrzymać pierwszą darmową akcję, żeby otworzyć swój portfel inwestora – Irina i Denis, współzałożyciele Bakksy.

Jak zapisać się na listę oczekujących i zostać Early Bird’em? 

To bardzo proste:

  • wejdź na stronę bakksy.com
  • kliknij Dołącz do listy oczekujących lub Dołącz do Early Birds
  • wpisz swojego maila
  • czekaj na potwierdzenie.

Pierwsi użytkownicy otrzymają wczesniejszy dostęp do aplikacji zaraz po jej uruchomieniu. Pozwoli im to wziąć udział w konkursie Bakksy, wygrać nagrody i zdobyć wiedzę na temat tego, jak inwestować jako początkujący.

O Bakksy

Bakksy to pełnoprawny serwis finansowy i aplikacja inwestycyjna dla nowicjuszy. Ma na celu stworzenie miejsca, które umożliwia pierwszym inwestorom osiągnięcie długoterminowych celów finansowych poprzez zapewnienie im edukacji w aplikacji i stałego wsparcia. Po osiągnięciu pierwszego sukcesu, zarząd firmy postanowił zrekonstruować biznes, skupiając się na rynku UE. Wejdź na stronę bakksy.com, żeby zapisać się na listę oczekujących i jako pierwszy doświadczyć wolności inwestowania.

About the Author

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You may also like these