Białoruski dziennikarz podzielił się w internecie nagraniem przedstawiającym incydent na polsko-białoruskiej granicy. Widać na nim migrantów i przedstawicieli służb Białorusi. Wszystko przebiegało w bardzo emocjonalnej atmosferze.

— To najbardziej niepokojące nagranie, jakie widziałem — napisał Tadeusz Giczan.

Konflikt na granicy polsko-białoruskiej stale przybiera na sile. W ostatnich dniach nie brakowało burzliwych sytuacji inspirowanych przez reżim Aleksandra Łukaszenki. Białorusini chcąc zrealizować własne cele wykorzystują imigrantów, by doprowadzić do kryzysu w Europie.

Białoruski dziennikarz Tadeusz Giczan opublikował nagranie z kolejnego niebezpiecznego zdarzenia. Jak sam przyznał, wcześniej czegoś takiego nie widział.

— To najbardziej niepokojące nagranie z granicy, jakie do tej pory widziałem. Uzbrojeni bandyci Aleksandra Łukaszenki przebrani za bojowników ISIS, dosłownie pchają kobiety i dzieci na ogrodzenie i uniemożliwiają im powrót na Białoruś — stwierdził Giczan.

Zamieszczony materiał ukazuje dramatyzm całej sytuacji i instrumentalne wykorzystywanie migrantów. Widzimy na nim, jak jeden z funkcjonariuszy popycha kobietę z małym dzieckiem na ogrodzenie. W tle po drugiej stronie granicy widać polskich żołnierzy.

Zobacz również: Premier Morawiecki opublikował zdjęcie z lat młodości. Wystosował przy tym ważny apel do mężczyzn

Zobacz również: Kukiz nie wystartuje w kolejnych wyborach? Postawił pewien warunek

Źródło: Twitter.com

(Visited 1 059 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj