Edyta Górniak słynąca ze swojej radykalnej postawy w kwestii pandemii koronawirusa i noszenia maseczek została uwieczniona na wideo w dość specyficznych okolicznościach.

Na nagraniu widzimy, jak popularna wokalistka zbliża się do ściany, na której wisi baner z nakazem noszenia maseczek, a następnie ukradkiem go zrywa. Ma na sobie ciemne okulary, jednak nie daje się ukryć, że to właśnie gwiazda polskiej muzyki.

Zdania internautów w tej kwestii są podzielone. Widać jednak, że większości z nich sprawił przyjemność widok Edyty zrywającej tego typu plakat.

— BRAWOOOOOOOOOO EDZIA — czytamy.

— Uśmiałam się….Super Edytka! — dodała inna czytelniczka.

— Brawo Pani Edyto za odwagę 👏👏👏 Przez ostatni rok bardzo mnie Pani do siebie przekonała i dziękuję, że mimo tej całej nagonki medialnej, Pani się nie poddaje 👑👑👑🇵🇱 Polacy są wdzięczni, a dobra Karma do Pani wróci — pada kolejny pozytywny komentarz.

Nie zabrakło również słów potępienia dla zachowania Górniak, głównie za sprawą tego typu komentarzy:

— Wszystko dla atencji. Kiedyś zdjęcie z kupą syna, teraz już pomysłów brakuje. A wystarczyłoby zająć się tym co potrafi — śpiewem — napisała internautka.

Edyta Górniak często publikuje w sieci nagrania na których opowiada o duchowości, zdrowym stylu życia i teoriach spiskowych, które uważa za prawdziwe. Dzieli się wówczas z internautami swoimi przemyśleniami i próbuje ich uświadamiać w kwestii zmiany świadomości. Ostatnio obwieściła, że planuje założyć własną szkołę rozwoju osobistego.

Zobacz również: Wściekły atak młotkiem na biuro Prawa i Sprawiedliwości. Wszystko nagrał monitoring [WIDEO]

Zobacz również: Zabrze: Trzech policjantów obezwładniło mężczyznę. Kuriozalny powód interwencji? [WIDEO]

źródło: YouTube.com

(Visited 2 493 times, 1 visits today)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj